Kaip pasidaryti lanką plaukams per mažiau nei 5 minutes?

parašė , 2022-08-09 21:05

LankeliaiPripažinkime: merginos mėgsta lankus. Jas nuolat matome savo socialinės žiniasklaidos kanaluose, ant gatvės stiliaus žvaigždžių ir net ant raudonojo kilimo. Tačiau galbūt nežinote, kad plaukų lankeliai taip pat turi didelę paklausą… ypač tarp ikimokyklinio amžiaus mergaičių! Kaip suaugusioji, kasdien dirbanti su vaikais, galiu pasakyti, kad jaunesniojo amžiaus žmonės visiškai dievina šiuos mažus aksesuarus. Taigi, jei turite dukrą (arba dukterėčią ar kitą jauną šeimos narę), kurią mėgstate puošti ir puošti, ši pamoka jums puikiai tiks. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip vos per 5 minutes pasigaminti plaukų lankelį! Tai labai paprasta, o ant mažų mergaičių jie atrodo taip žavingai (net jei jos verkia, kai juos nuimate). Pradėkime…Plauku lankelis.

Ko jums reikės:

  • Plaukų gumytė: ja surišite kuodelį ir išlaikysite plaukus vietoje.
  • Juostelės: Pasirinkite jums patinkančios spalvos kaspiną. Šiai pamokai mėgstu naudoti platų atlasinį kaspiną, nes su juo lengva dirbti. – Plaukų segtukai: Taip pat rekomenduoju iš pradžių naudoti plaukų segtukus plaukų lankeliui pritvirtinti, ypač jei neturite daug patirties su jais dirbant.
  • Žirklės: Žirklės: jomis kirpsite juostelę.
  • Karšti klijai: Jais juostelę pritvirtinsite prie plaukų segtuko.
  • Papuošalai: Tai neprivaloma ir gali būti kas tik norite! Aš pasirinkau paprastą auskarą su lankeliu.

1 žingsnis: susiriškite nedidelį kuodelį

Pirmiausia susiriškite plaukus į nedidelį kuodelį galvos viduryje. Tai lengviausias ir greičiausias būdas susirišti plaukus. – Jei norite, tuo pat metu galite plaukus supinti į kasą. – Tada galite paleisti plaukus žemyn ir surišti kaspiną aplink kuodelį, pritvirtindami jį plaukų segtuku.

2 žingsnis: pridėkite kaspiną ir gumelę

Nukirpkite maždaug 3 colių ilgio kaspiną ir suriškite jį aplink gumelę. Jį galite sutvirtinti paprastu mazgu. – Tada apvyniokite kaspiną aplink gumelę ir pritvirtinkite jį dar karštais klijais. – Leiskite jai visiškai išdžiūti ir baigta! Ką tik pasigaminote gražų plaukų lankelį!

3 žingsnis: pridėkite antrą spalvotą juostelę

Viena gudrybė, kurią galite panaudoti, kad plaukų lankas taptų šiek tiek unikalesnis, – pridėti antrą spalvotą juostelę. Tam galite naudoti juostelę arba medžiagą. – Iškirpkite kitos spalvos audinio ar kaspino juostelę ir suriškite ją aplink pagrindinę juostelę, o kitoje pusėje pritvirtinkite karštais klijais. – Tada apvyniokite juostelę aplink lankelį ir dar kartą užklijuokite karštais klijais.

Rašyti komentarą