50 kvadratinių metrų erdvėje – 4 asmenų šeima

parašė , 2018-11-11 16:48

Būsto pasiūlymai sostinėjeTai kokio dydžio iš tiesų turėtų būti jūsų naujas būstas Vilniuje? Į klausimą galima atsakyti, pamąsčius apie tai, kiek jūsų šeimoje yra asmenų. Taip pat, kokie jūsų gyvenimo poreikiai ir dienotvarkė. Visgi brangimas būsto Vilniuje daug kam kelia baimę, nes žmonės neįperka didelių butų. Tačiau šiuolaikiškas požiūris į namus sako, kad namai nebūtinai turi būti dideli. Svarbiau – sumanus erdvės išnaudojimas. Pristatome 50 kvadratinių metrų buto 4 asmenų šeimai idėją.

Bendra poilsio ir valgymo erdvė, koridorius ir holas viename

Pirmiausia, nesvarbu, ar tai bus naujos statybos Vilniuje ar senas daugiabutis, reikės susitvarkyti erdvių sienas. Perkant naują butą, galima prašyti, kad būtų viskas įrengiama taip, kaip norite. Perkant seną butą, gali tekti patiems įsirengti, jeigu yra leidimas pagal projektą ardyti tam tikras sienas. Taigi, pirmiausia turi būti padaroma bendra poilsio ir mitybos erdvė. Kitaip tariant – nedidelė indukcinė virtuvė sujungiama su svetaine. Tai tikrai labai sutaupo erdvės, ir štai jums jau nebereikia papildomų 10 kvadratinių metrų. Be to, tai ne tik sutaupo erdvę, bet ir leidžia kur kas patogiau bendrauti. Juk virtuvėje vyksta gamyba – valgymas svetainėje. Kaskart lakstyti su lėkštėmis nėra patogu. Taigi, bus patogiau, ir sutaupysite erdvės.

Vaikų kambarių (ir kambario) sprendimai

4 asmenų šeimoje bus 2 vaikai. Kol vaikai labai maži, jie puikiausiai dviese smagiai galės leisti laiką 20 ar 15 kvadratinių metrų kambaryje. Tačiau vėliau jiems augant bus galima suteikti bendras erdves. Ir geriausia būtų tiesiog padaryti pertvarą tarp kambarių, tuomet vaikai galės atsivesti draugus pas save į kambarius, ar tiesiog privačiai leisti laiką. Tačiau, kol jie maži, jiems bus kartu smagiau, drauge ir formuosis socialiniai įgūdžiai geriau.

Tėvų miegamasis = darbo kambarys

Tėvams teks pasispausti, nes jų miegamasis 50 kvadratinių metrų bute taps ne tik miegamuoju, bet ir galbūt visomis kitomis reikalingomis privačiomis erdvėmis. Naktį ten miegame, o dieną galima užsiimti kažkuo kitu. Pavyzdžiui, ten gali būti padarytas ir darbo kampelis su stalu, todėl galima ten darbuotis ir tokiu būdu turėti gerą erdvę.

Funkcionali vonia

Mažesnis būstas suteikia privalumų ir ateityje, kai vaikai užauga, nes jiems išėjus, tėvai nelieka milžiniškame dvare vieni, tik su dideliais mokesčiais. Vienas iš būdų sukurti protingą interjerą taupant vietą – skirti mažiau erdvės būtent vonios kambariui.

Rašyti komentarą