Atostogų paskirties vietas Ibizoje

parašė , 2011-09-13 11:37

Daugelį metų Ibiza buvo žinomas kaip vienas nori eiti su savo energingas ir egzotinių naktinių klubų clubbers vieta. Kiekvienais metais daugiau nei du milijonai žmonių iš daug paskirties vietų aplankyti salą. Daug metų Ibiza buvo žinomas kaip clubbers paskirties, su savo Pulsuojančiajam ir keista naktinių klubų. Du milijonai lankytojų nekantriai kasti į salos aukos kiekvienais metais. Atrasti apgyvendinimo, jums reikia gerai knyga iš anksto. O ne fidentem svetainių, patartina naudoti asmeninių rekomendacijų taip paprašyti draugų ir šeimos savo patirtimi. Paprasta informacija skirtingų dalių saloje, rekomenduojama planuoti savo skonį ir lengvatų.Regionas yra viskas.
Jei jūs priimdami su šeima, Šiaurės rytų rajone yra nepriekaištinga. Wybitny, pušų taikoma uolos pastogės baltojo smėlio paplūdimiai, Pasjonujący mažų zatoczki ir permatomų vandenyse. Cala San Vicente, daug šeimos dabar samdyti kurortas apartamentai. Visi to paties apartamentai į pagrindines užimtas sritis paprastai išnuomotos, kurie nori patirti salos ritmais. Ibizos miesto ir Playa den Bossa į pietus, San Antonio į vakarus nuo salos ir Santa Eulalia rytinėje pakrantėje yra patraukli bet šalies goers linkę kaip dideli viešbučiai, vilos ir apartamentai.

Yra daug dalykų daryti, o Ibiza.If vandens sporto veikla, kreipiasi į jus, tada jums bus nesuprantamos pasirinkimo. Skirtingomis aplinkybėmis, galvos iki Pietų vietoje katamaranai buriavimo salos pakrantės. Yra žinoma, kelias veiklos rūšis, kad galima padaryti nepriklausomai nuo to, kur yra jūsų regione. Ibiza senamiesčio, be abejonės yra verta klaidžioti, kaip zagłębić į akmenimis gatvelės ir mėgautis nuostabu, pajūrio kavinė patirtį. Plotas yra vis dar įvykių ir į vėlai naktį valandas. Laisvalaikio pasivaikπθiojimas palei uosto pusėje bus jums atostogų atsiminimai, kuris truks evermore už-paslaptis.

Taip pat nepamirškite aplankyti Cala d’hort kai kurių puikus atostogų nuotraukų parodyti savo artimiesiems namo. Yra drąsus Es Vedra roko. Perkelti į saulėlydžio, mylintis roko turi kai kurių Czarujący legendų. Nors kai kurie teigia, ji yra Atlantis lieka kitų pasakyti ne šventa, Tanit namų, meilės deivė.

Intrigos istorijas ir legendos tik skolinti į lovey-dovey nuotaika, kad ji turi. Per savo Ibiza buvimo patirtis pripažintas jų hipis Bendrijų, Liaudies šokiai ir senovės dainas kaimų. Vieną kartą hipis rojus, atostogų paskirties vieta yra iš šio pasaulio. Ibiza vilos nuoma yra puikus pasirinkimas, jei jūs planuojate apsilankyti saloje Ibiza. Su super atrankos pasirinkimas ir puikus kainos, tai galvos pradėti geriausios atostogos.

Rašyti komentarą