Automatų tiekimą tiesiog gavo patogus

parašė , 2012-02-10 11:56

Vonios kambarys automatų paprastai parduoda pačios produktų, tokių kaip prezervatyvai, sanitarinių dėvėti ir gal nelyginis triko poros. Dabar, Vokietijos rinkos mato kažką, ką mes pirmiausia laikomas esminius automatų tiekimą atgimimas.

Ačiū protingas mąstymas, studentas Isabella Fendt, moterų, dabar galėtų eiti į vonios automatų, naktiniuose klubuose ir gauti “Ballerina į Go” plokšti batai.

Šie automatų tiekimą yra plokščias batai, skirtas vilkėti po vakaras šokių į aukštą stilettos. Jie bus kreiptis į daug moterų, kurios negali susidurti su perspektyva vaikščioti namuose neįsisavinto pėdų po šokių naktį toli. Iš tiesų, gandas buvo kad Izabela faktiškai atėjo su gudri idėja po gauti sore kojų sau po vieną per daug naktų iš miesto.
Kaip bateliai ateina mielas mažai maišeliai, moterys galėtų vykdyti jų nebenaudojamos kulniukai o ėjimas namo į komfortą.

Idėja yra jau įrodė, kad populiarus ir keturių naktinių klubų Miunchene jau turėjo pardavimo vienkartinio naudojimo avalynė, įdiegta mašinos.

Kalbant į svetainę Optimist pasaulyje, vieną naktį klubą lankytojas buvo atleidžiamas ant plokščio bateliai naktį pabaigoje. Ji sakė: “kas yra nuostabi idėja-it’s a Gelbėtojas. |||”Zbolały pėdų visada yra neigiama, šokiai, žudikas kulniukai, todėl mano kojų bus amžinai dėkingi.”||| Avalynė šiuo metu yra parduodamas tik 7 eurų per pora, kurie yra sandorį kaina, kurią moka sumažinti sore kojų skausmas. Jie taip pat saugo jūsų kojų saugus nuo vaikščioti ant stiklo, bet neveikia ir galėtų net išgelbėti jus autobusu ar taksi tarifas namų, kaip jie labai patogūs.

Be to, jie yra pakankamai mažos, kad laikyti savo maišą, kai išeinant už naktį, tai reiškia, kad skauda šokių pėdų greitai gali tapti praeities dalykas.

Straipsnyje parašyta automatų tiekimą ir vonios kambarys automatų Services.Visit teikti daugiau informacijos apie produktų & Services___________________________Copyright informacija šiame straipsnyje yra nemokamas reprodukcijai, tačiau turi būti atkurtas visas, įskaitant gyvus nuorodos iš šio autorių pareiškimą turi būti įtrauktas. Aplankykite daugiau paslaugų!

Rašyti komentarą