Bed and Breakfast viešbučiai Kensington Londone

parašė , 2011-11-16 10:49

Teisę viduryje, naktinių klubų, barų, parduotuvių gatvėse, restoranai ir daug daugiau, lova ir pusryčiai viešbučiai Kensington Londone yra idealus apgyvendinimu tie keleiviai, kurie nori išleisti mažiau buvimo ir daugiau apie Lankytinos vietos ir tyrinėti miestą glaudžiai. Šių viešbučių pasiūlytos modernių įrenginių ir patogus buvimo miesto širdyje ir kad per konkurencingas kainas. Keliautojų galite pasirinkti iš a diapazoną, B & B Kensington. Kai kurie iš geriausių picks:

Jim’s svečių idealus trauktis iš miesto stumdymasis šurmulio, šis svečių siūlo gerai įrengta kambariai su turtinga ir širdingas pusryčių, įtraukti į kambarių tarifus. Svečiai gali laisvai ateina ir išeina, kaip už savo norą, kaip jiems raktus į savo kambarių. Kensington High Street yra gana netoli svečių namuose ir tai yra priežastis, kad, shopaholics dauguma meilė sustabdyti čia
Tačiau, net jei esate verslo kelionės, apgyvendinimo patalpos yra įsitikinkite, kad jūs tarnauti su kiekvieno pagrindinio būtinybė siekiant padaryti Jūsų viešnagė patogus.

Royal Guesthouse 2 šeimos nuosavybės su 25 metų viešbučių pramonės patirtį, šis svečių namai yra tarp trijų Kensington Olympia viešbučių, esančių Shepherd’s Bušas kelyje. Kambariai siūlo en suite įrenginius, įskaitant dušas su WC, skalbimo ir plovimo baseino. Tai yra net žavisi Kuklus verslo keliautojo, nes tai yra viena iš kelių B & Bs Londone siūlo Wifi įrenginys. Tačiau, esančių čia yra tiesa pirkėjai mėgautis per tinkamai netoli Kensington High Street.

Vakarų Cromwell Hotel Neseniai atnaujinimui padarė dar labiau elegantiškas ieškoti šio viešbučiai, gulėti šalia Kensington Palace, Albert Hall ir Buckingham Palace kambariai. Tai yra viena iš labiausiai prieinamą ir patogus viešbučiai į Londonas. Kambariai įrengti gerai su įrenginių, įskaitant belaidžio interneto, TV, praustuvo ir kurie dažnai traukia ne tik laisvalaikio bet verslo lankytojų per. Viešbutis yra net įsikūręs pėsčiomis nuo Oxford Street ir taip didžiulį asortimentą pirkėjai kiekvienais metais.

Sodas Rodyti Hotel toje miestas, Garden View tylus dalyje yra laikoma viena iš turtingiausių komfortą ir grožio. Viešbutis siūlo 61 taip pat palengvinti kambariai, įskaitant belaidžio interneto, šiuolaikinė baldai ir daug daugiau. Dalis, viešbutis taip pat yra žinomas pasiūlyti oro uosto šaudyklinių, vestuvių suite ir daugelis kitų paslaugų. Jarlaskáld teismo ir Olimpijos parodų salės yra pėsčiomis nuo viešbučio, kurios allured platų keliautojams.

Todėl vienoje iš šių B & B viešbučių Kensington dažnai yra puikūs patirtį su geras galimybes nepakankamas sąnaudomis.

John Rodricks yra svetainė, kuri siūlo viešbučiai Kensington Londone asocijuotasis redaktorius. Keliautojus galite pasirinkti iš įvairių Kensington Olympia diapazono viešbučiai netoli Kensington Olympia vamzdžių stotį

Rašyti komentarą