Deguonies baras – fotografija nuolat apšvietimas – studija apšvietimo maišai gamintojas

parašė , 2011-09-28 13:19

Modeliuojama po ir stotyse, užterštas centro Tokijuje ir Pekinas, pirmasis deguonies baras Šiaurės Amerikoje (O2 Spa juosta), Torontas, Kanada, 1996 m. pradėtas. Tendencija ir toliau Šiaurės Amerikoje ir dešimtojo dešimtmečio pabaigoje juostos buvo Niujorke, Kalifornija, Florida, Las Vegasas ir Rocky Mountain regione. Klientų šių barais kvėpuoti deguonies per plastiko žarna, įterpiamas į jų nostrils. Deguonies barai dabar galima rasti daug vietose, pvz., naktiniuose klubuose, salonai, kurortus, sveikatos klubai, kurortai, rauginimo salonai, restoranai, kavos namai, barai, oro uostų, slidinėjimo chalets, jogos studijos, kurias teikia ir kazino. Jie taip pat gali būti rasta prekybos rodo, konvencijas ir verslo susitikimus, taip pat privačių šalių ir reklaminių renginių

Deguonies baras svečiai bus paprastai mokėti $1.00 USD per minutę (arba UK 5 10 minučių) įkvėpti padidėjusio deguonies, palyginti su normaliomis atmosferos 21 % deguonies kiekis procentais. Šis deguonis yra pramoninių (ne medicinos) deguonies koncentratoriuje, pagaminti iš aplinkos oro ir įkvėpti per nosies kanulę iš keletą minučių, apie 20 minučių.

Deguonies barų ar deguonies tiekėjų naudojamos mašinos skiriasi nuo tipiškų medicinos išdavimo mašiną, nors klientams naudoti kanulę, gumos vamzdžių aparatas, kad apeitų aplink ausis ir įterpia nostrils, kvėpuoti, deguonies. Klientai gali sustiprinti jų deguonies patirtį naudojant aromaterapija kvapai prie deguonies, pvz., levanda už taikinamojo ar mėtų atgaivinti.

Buvo tvirtinama, kad netradicinė medicina sukūrė scenarijų, kai žmogaus kūno yra deguonies atimta, ir daugiau deguonies bus pašalinti toksinų ir net išgydyti vėžį. Siūlytojai teigia, ši praktika yra ne tik saugus, bet pagerina sveikatą ir gerovę, įskaitant stiprinti imuninę sistemą, didinant koncentracijos, sumažinti stresą, didinti energijos ir budrumo, tenkančių hangovers, galvos ir sinus problemų poveikį ir paprastai Atpalaiduojantis kūno. Buvo tvirtinama, sušvelninti hangovers ir padėti su migrenos ir aukštis virš jūros lygio ligos bet Nr ilgalaikius, well-controlled moksliniai tyrimai dar patvirtino bet kurią siūlytojai reikalavimų.

Jungtinių Amerikos Valstijų Federalinio maisto, vaistų ir kosmetikos gaminių akto apibrėžia bet kokia medžiaga, naudojama kvėpavimo ir administruoja kitam asmeniui, kaip receptinių vaistų. Melvin Józef Szymański, vartotojų saugos pareigūnas maisto ir vaistų administracija (FDA) narkotikų vertinimo ir mokslinių tyrimų centro, paaiškino, kad viename gale žarnos yra šaltinis, deguonies, todėl atskirų pateikdami žarna ir įjungdami tiekimas yra išsiverčiant receptinių vaistų.

Nors deguonies barai, kad atsisakyti deguonies be recepto pažeidžia FDA reglamentai, agentūra taiko reguliavimo teisę savo nuožiūra leisti atskirų valstybės valdybų licencijavimo siekiant įgyvendinti įstatymą dėl paskirstymo deguonies.

Kanados kvėpavimo terapeutas visuomenės sako, kad “sveikatos specialistai, mes negali etiškai arba morališkai remti teikti deguonies terapija tiems, kurie nereikalauja.”

Žmogaus kūno yra pritaikyta 21 procentų deguonies ir kraujo, išėjimas iš plaučių jau buvo apie 97 procentų deguonies, kad ji galėtų atlikti, privalo hemoglobinas. Atsižvelgdama didesnis deguonies frakcija plaučius tarnauja ne tikslas, ir iš tiesų gali būti žalingas. Deguonies į kūną gamina laisvųjų radikalų, žinoma, sukelti oksidacinį stresą, kai jų gamybos norma viršija įstaigos galimybę juos pašalinti. Trapi alveoles plaučius yra, kai įkvėpti deguonies įveda mūsų kraujotaką ir yra veikiami didžiausia deguonies koncentracija.

Medicinos specialistams, kad įspėja, kad asmenys, turintys kvėpavimo takų ligų, tokių kaip astma ir Emfizema turėtų Neįkvėpti per daug deguonies. Didesnis nei įprastas deguonies Parcialinis slėgis gali taip pat netiesiogiai sukelti anglies dioksido narkozė pacientams, sergantiems lėtinių obstrukcinių plaučių liga (LOPL). FDA įspėja, kad kai kurių skonio metodų naudoti aliejų, kuri, jei naudojamas netinkamai, ir lašeliai juos įkvėpus, gali prisidėti prie plaučių uždegimas. Kai kurie deguonies baras bendrovių pasiūlyti saugaus vandens pagrindu aromatai skonio, siekiant išlaikyti atitikties ir sustabdyti per FDA gaires.

Taip pat, koncentruotos deguonies yra liepsnos akseleratorius, kurie turėtų būti saugomi nuo cigarečių ir kitų uždegimo šaltinių. Deguonies taip pat gali sukelti rimtų šalutinis poveikis perviršinio dozėmis. Nors poveikį deguonies toksiškumo atmosferos slėgyje gali pakenkti plaučius, mažas deguonies frakcija (3040 %) [atšaka ir palyginti trumpas pozicijų padaryti plaučių toksiškumo mažai tikėtina. Nepaisant to, dėl atsargiai turėtų būti naudojamasi, kai vartojančiomis deguonies. Jungtinėje Karalystėje, sveikatos ir saugos valdyba skelbia rekomendacijas dėl įrangos (įskaitant vamzdžiai) ir darbuotojų mokymo, taip pat įspėjimas dėl galimų pavojų ir keletą rekomendacijas užtikrinti saugios praktikos, iš esmės sumažinti gaisro pavojų.

Kitas rūpestis yra netinkamo deguonies įrangos priežiūra. Kai kurie deguonies koncentratorius naudoti molio filtrus, kurie sukelia mikroorganizmai augti, sukuriant papildomą pavojų, kad gali sukelti plaučių infekcijos.

Drahl, Carmen. “Aukštų ir rekordinį lygį deguonies.” C IŠ EN 86.45 (2008): 64.

Altman, Nathaniel. Deguonies receptas: Oksidacinio terapijos stebuklas. Rochester: Gydymo, 2007. 31314

Gesimas, Ann E., “Informacija oro kvėpavimas.” Kamuolys valstybės dienos naujienos. 27 Feb 2004:1.

a b Wanjek, Christopher. “Suffocating tendencijas: deguonies juostos ir gėrimus. ” LiveScience (2006): 1. 2009 M. birželio 25 d..

b JAV maisto ir vaistų administracija. “Deguonies barai: sveikų arba tiesiog Hype.” enotalone.com. Birželio 2009: 12 28.

Sorgen, Karolis. “Kilimo deguonies barai”. WebMD (2002): 1-2.

Bitterman, H (2009). “Stendo į naktiniai peržiūros: deguonies kaip narkotikų”. Ypatingos svarbos priežiūros 13 (1): 205. DOI:10.1186 / cc7151. PMID 19291278.

Patel, Dharmeshkumar N; Goel, Ashish; Agarwal, SB; Garg, Praveenkumar; Lakhani, Krišna K (2003 m. liepos). “Deguonies toksiškumo” (PDF). Žurnalo, Indijos akademijos Klinikinė medicina (3) 4: 2347. ;

O’Keefe, Michael F et al (c1998). “6 Deguonies terapija”. Brady skubios priežiūros. Viršutiniame jojamuosius upės, NJ: Brady/Prentice Hall. ISBN 0835950735.

Chavis, Vicki F., “Deguonies barai – pavojus ar sveikatos naudos.” Fizinis medicinos 9 balandis 2009: 2

Kategorijos: Biologiškai pagal terapijos

Komercijos

Dujų

OxygenHidden kategorijas: visi straipsniai chemija

Chemija nuo 2009 m. balandžio

E-komercijos įmonė Kinija siūlo kokybės produktų, tokių kaip fotografija nuolat apšvietimas, studija apšvietimo maišai gamintojas, ir daugiau. Daugiau informacijos, apsilankykite Ultra-compact Nikon priedai šiandien!

Rašyti komentarą