Dorset egzotinių maisto skonio skonis

parašė , 2011-10-08 14:06

Per savo buvimo metu Dorset atostogų Kotedώai, jūs galėsite mėgautis daug komforto, prabanga ir kitų fantastinis čia pranašumų. Atostogų kotedžai yra tarp pobūdį, tačiau jie yra pakankamai arti, kad pasiekti dauguma Dorset’s turistų pramogų, restoranų, barų ir naktinių klubų automobiliu. Nors Dorset atostogų Kotedώai pasiūlyti savitarna pagrįstas įrenginius, gali ne visada norite maistą atostogų metu. Taigi, jūs galite papietauti įvairių restoranų, kurių kai kurie yra žinoma, kad tarnauti autentiški maisto iš Japonijos, Kinijos, Indijos, Meksikos ir Italija. Jei keliausite su jūsų augintinė, taip pat galite prašyti ir likti viena iš pet draugiškas atostogų Kotedώai, a, aukštesnio lygio patogumui Dorset atostogų Kotedώai yra puikus mažų, taip pat didelės šeimos
Čia yra du restoranai aplankyti per savo buvimo metu atostogų kotedžai.

Waga Mama

Vienas iš labiausiai žinomų vietų aplankyti puiki Japonijos maisto ir kad pajusti Japonijos garsaus ramen barai, apsilankykite Waga Mama. Šis mažas Restoranas yra Westover kelių Bornmutas ir nėra per toli kelio automobiliu nuo pliušas Dorset atostogų kotedžai. Čia, galėsite mėginio įvairių makaronai. Tai puiki vieta apsilankyti, ypač jei keliaujate su savo vaikais. Galite pasirinkti kai kurių fantastinis patiekalų savo vaikams vaikų meniu. Suaugusieji gali išbandyti Chu Chee vištienos Curry, imbieras vištienos Udon arba Teriyaki Soba. Restorano meniu siūlo platų gėrimų, įskaitant alkoholio veislės egzotinių kokteiliai, vynų ir alaus. Vaisių sultys taip pat yra mėgstamas su daug žmonių. Tuo atveju, jei jums atrodo, negalime gauti pakankamai įteiktas ne Waga Mama makaronai, tada jūs galite visada sklypo kai kurie vėliau, atostogų Kotedώai komforto valgyti.

Amore italų restoranas

Jei jūs ieškote mėgautis didžioji ir autentiški Italijos pavalgyti su savo šeimos ar grupės draugų nuo Dorset atostogų Kotedώai, tada apsilankykite fameuses Amore Italia restoranas. Šis restoranas yra Shaftsbury ir yra populiarus tarp svečiai, apsistojantys pliušas atostogų kotedžai. Pradėti su sriuba ir starter pvz., Minestrone sriuba, sardinių Dorate, Calamari Fritters arba grybų Bruschetta. Meniu, pasirinkite pagrindinis kursai, kaip antai populiarus lazanja, spagečiai Ragu arba Rizotas Oreste. Tačiau, jei jūs ieškote valgyti keletas Sultingas mėsos, tada jūs turėtumėte pabandyti iš Rozkoszny ir well-cooked steaks. Suporuoti švelniavilnių Italijos vyno su jūsų miltų ir padaryti šio valgio į Pasakų vienas. Šis restoranas su savo elegantiškas atmosfera taip pat yra puiki galimybė romantišką dieną.

Rašyti komentarą