Fantastiška naktį zonų apsilankymo Isle of Wight

parašė , 2011-10-13 01:15

Jei pasirinkote praleisti vaito atostogas su savo draugais, jums bus malonu žinoti, kad ši sala, kad atsitinka būti Anglijos didžiausia, yra nemažai įdomių dalykų pamatyti ir padaryti. Isle of Wight turi daug gražių ir šeimai palankių paplūdimiai, labiekārtotā sodai, įdomių muziejai ir istorinių vietovių pavyzdžiui, pilys, nuostabų restoranų ir geros parduotuvėse. Be to, jei norite mėgautis geras naktį iš galite apsilankyti kai kurie įdomus naktiniai klubai, restoranai ir barai vaito sala atostogų metu. Patikrinkite, ar į bet kurią iš vaito Kotedώai, užtikrinti švarios ir patogus buvimo vaito sala atostogų metu. Šie vaito Kotedώai pasiūlyti savitarna pagrįstas įrenginius, taip pat pakankamai vietos parkas savo automobilį. Štai keletas turi apsilankymo naktinių klubų ir diskotekose per savo buvimo metu vaito kotedžai

Pulkininkas Bubulis

Galvos pulkininkas Bogeys, naktinis klubas, kad yra ne Culver paradas Sandown, ne per toli nuo daug vaito kotedžai. Pulkininkas Bubulis klubą yra beveik visada supakuota į uszy su jaunų ir vyresnio amžiaus minios, tiek, kad apima turistų, taip pat daug vietinių gyventojų. Išsiregistravimas iš anksto kas ekscytujące naktų yra saugoti už savaitę. Kai naktys ne pulkininkas Bubulis apima 80-ųjų metų naktį, 90-ųjų naktį ir Impertynencki antradieniais. Vienas turi prisiminti, kad šis naktinis klubas turi aprangos kodą, todėl jums bus tik leidžiama klubo jei yra dėvėti protingas casuals. Jei sekasi, jūs netgi galite gauti galimybę patirtį naktį arba du, kad yra populiarus DJs. svečiai suteikiamas nemokamai įrašas prieš 10 val penktadienį naktys. Įprasta įėjimo mokestį paprastai yra £ 3. Pulkininkas Bubulis klubą lieka atviras ketvirtadieniais, penktadieniais ir šeštadieniais iš 8 val iki 2 val Jums bus malonu grįžti į jūsų Kotedώai komforto po įdomus naktį vaito sala atostogų metu.

Didžiaakiai paplūdimio baras “n” grotelės

Jei atsitiktų praleido dieną į Sandown beach nuo vaito Kotedώai, tada ją taško sustabdyti kol saulė rinkiniai, kad jūs galite aplankyti gyva didžiaakiai paplūdimio baras. Turistų, naudojasi jų vaito šventės daugiausia matote gyvenimo jΰ iki čia. Čia, jūs gausite džiaugtis juo kokteiliai, taip pat gaunamos iš įvairių pasaulio dalių atšaldytos alaus! Taip, alaus iš Singapūro, Ispanija, Jamaika ir net Meksika yra turima čia. Būtina bandyti kokteilių įtraukti liūdnai Long Island lediniame arbatos ir bananų Daiquiri. Šis paplūdimys šoninė juosta taip pat veikia kaip restoranas, todėl galite tikėtis, kad puikus maistas čia. Švieži iš grotelių patiekalų įtraukti puikus steaks padažas pasirinkti virti. Iš tiesų, penktadienis naktys yra kepsnys naktų.

Aplankykite Blue Chip šventės daugiau informacijos apie atostogų kotedžai.

Rašyti komentarą