Fantastiška vyno barai apsilankymo Dorset

parašė , 2011-11-26 14:24

Per savo šventes Dorset, galite apsilankyti daugelyje nuostabų restoranų, gyva barų ir naktinių klubų mados su savo draugais vakaro. Tačiau jūsų dienų bus būti supakuotas su dalykų daryti Dorset atostogų metu. Pavyzdžiui, jums turėtų ne praleisti ant Lankymūsi Dorset paplūdimiai, sodai, fortų, pilys, dvarų, nuotykius Teminiai parkai, muziejų, meno galerijos ir gamtos takai. Likti ultra-comfortable Dorset atostogų Kotedώai užtikrinti švarios ir prabangūs buvimo su savo šeima ar draugai grupės. Dorset atostogų Kotedώai yra upscale, savitarna pagrįstas vienetų, galinčioms maža, taip pat didelė grupė žmonių vienu metu. Be to, dauguma Dorset’s populiarių pramogų, įskaitant jos naktiniuose klubuose ir baruose yra labai arti Dorset atostogų kotedžai. Čia rasite kai kurių fantastinis vyno barai aplankyti Dorset atostogų metu

Tawny’s Wine baras

Tawny’s Wine baras yra turi aplankyti Dorset atostogų metu. Ji yra patogiai įsikūręs Swanage, ir tokiu būdu labai trumpas kelio automobiliu nuo jūsų patogus Dorset atostogų kotedžai. Tawny’s Wine baras taip pat dvigubinamas kaip restoranas ir yra asmeniškai rūpintis, kad savininkas Mike Harding. Jums meilės skanus starteriai, taip pat tinklo čia. Tačiau, kas pritraukia žmonių yra reti vynų čia platų sąrašą. Į štabais yra labai gerai informuotas ir draugiškas per. Tawny’s yra puiki vieta yra gyva pokalbių su savo grupės draugų, ar net švęsti grand proga. Jis taip pat yra puikus vieta už romantišką dieną su savo partneriu. Nepraraskite galimybę apsilankyti Tawny’s Wine baras per savo buvimo Dorset.

Inkaro Inn Pub

Dar kitos puiki vieta apsilankyti, jei norite mėginio kai geras vynas Dorset atostogų metu yra The inkaro Inn Pub. Inkaro Inn Pub įsikūręs Shapwick Dorset, tik trumpalaikis vairuoti nuo prabangūs Dorset atostogų kotedžai. Juosta kurio The inkaro Inn Pub yra platus pasirinkimas gerai vynų, gaunamos iš įvairių vyno gamybos pasaulio šalių. Taip pat galite valgyti kai yummy pub maisto arba skanus pagrindinio kurso eiti su savo vyno. Jei jums reikia pagalbos pasirenkant gero vyno, draugiškas štabais jau pasiruošę Jums padėti. Čia desertai yra yummy ir unikali tuo pačiu metu. Jums meilės jaustis The inkaro Inn Pub, kuris yra iš esmės daug, pavyzdžiui, apgyvendinami senovės Namas kaimo juosta. Jei atsitiktų būti atvykstantys per žiemos mėnesius, jums bus elgiamasi gaisro vietoje atviros ugnies pridedant daug šilumą. Kaip tai yra, pub yra atsipalaiduoti ir šiltas feel it.

Rašyti komentarą