Gauti iš kodėl the už Ping Pong lentelės paprastai trunka jūsų žaidimų į naują laipsnis

parašė , 2011-10-15 01:20

Alaus pong lentelės turi atvykti keliauja iš lentelės, pagaminta fanera, daugiau nei keletas bėgimo blokų lapo. Su Nadejście nešiojamų lentelės, beer pong gali dabar žaisti beveik bet kur asmenų rinkti. Jie dabar galima rasti universiteto baseinas įvykiuose, Zastawa šliuzo šalys, ir net ne daug barų ir naktinių klubų, turintis savo unikalų turnyrai. Yra du standartinio lentelių, pripučiamieji lentelės, kuri yra greitai nustatyti iki faktiškai vieno (net ir baseinas), ir tvirtesnes kartus iki papildomų lentelių paprastai dirba turnyrai ir universiteto renginių visoje šalyje.
Pripučiamieji Beer Pong lentelių

Galite gauti 1 beveik išlaidų besivystančių lentelę savo, bet be turintys bet kurią iš atlikti. Žaidimas yra laimėjo kai vienuolika duomenys yra balais, ir žaidėjai pakaitinis narys tarnauja tik apie kiekvieną dviejų taškų. 10 Punktų, žaidėjai pakaitinis veikia su kiekvieną poziciją. Atitikmenų yra bendros, su paskelbtas po keturių/7 laimi arba trijų/5 laimi nugalėtojas. Į iš pradžių tarnauti labiausiai paprastai atliekamas sprendimo monetos Lobizmas. Klaidų, pvz., trūksta kamuolys, pradeda kamuolys nuo lentelės, nedaryti puiki grįžti ir kai kurie kiti bus sudaryti lygį su jūsų priešininkas. Žaidėjai gali naudoti abiem forehand arba backhand insulto, ir gali naudoti galbūt arba kiekvienos pirštai žaisti. Poilsio, ne agresyvus žaisti paprastai sušvelninamas kai kurie iš šių principų.

Ping pong yra puikus sprendimas konkurencinė veikla ar malonus ir Paguodos veiklai. Kai gana daug švietimo įstaigų, rec centrų ir kitų valstybinių įrenginius pateikti ping pong lenteles, aukščiausios ir kiek daugiau šeimų yra išrinkinėti investuoti į vieną. Ping pong pristato yr aplink kūno naudotis, labai geras švarios įdomus ir perspektyva gauti viską padaryti dėl būnantiems greitai jūsų kojų ir su jūsų ping pong irklas. Politika yra greitai žinoti, ir jūs atrasite, kad jūs galite pasirinkti iki ping pong patirtimi su tik šiek tiek praktikos ir energijos.

Yra šiandien žmonių, kurie mėgsta savo alaus daugiau kaip kažkas kitas, šiame pasaulyje. Beer Pong lenteles tik padeda vartojančiomis susidurti, gerai papildomų pramogų visiškai alaus. Yra taip gana daug veislių, alaus pong lentelių nesutrumpinta, kad ji tampa daug daugiau įdomių žaisti gerai žinomas alaus pong žaidimų pavadinimus juos. Tai reikalauja daug video žaidimas, kuris paprastai apima dvi komandos, plokščias lentelės, 6 ar tada alaus akinius kas pusėje lentelės ir mokymo kursų alaus. Video žaidimas yra dviejų grupių, optimalų 6 žaidėjai su keletą puodelių, išdėstyti trikampio mados ant visas lentelės.

Yra reikalavo, kad mesti ping pong kamuoliukus į į glassed ir pralaimėta komanda reikalauja imtis visų likusių laimėjusios komandos taures alaus. Ji buvo sukurta fameuses Jungtinėse Amerikos Valstijose ir ji yra grojo apie planetos šiuo metu ir yra gauti turi būti palaipsniui gerai žinoma. Yra turnyrai, organizuojamas į pačią. Tai malonus žaidimas ir skirtingų lentelių naudojimas gali padaryti jį į daug naudingos žaisti.

>

Rašyti komentarą