Geriausias Mumbajus – restoranai ir naktiniai klubai

parašė , 2011-12-26 22:08

Mumbajus, miesto aukštos spiritinių ir svajones, traukia glamor pasaulio žavesio. Yra pagrindo Bolivudas, Mumbai tampa vienu iš mėgstamiausių paskirties vietas. Žmonės Mumbajus šalis įkarštyje, tai daro savo naktinio gyvenimo verta patiria. Su vis daugiau lankytojų kasdien, Restoranas Mumbajus teikia šiltų sveikinimo savo svečių.

Restoranas Mumbajus apima kai kurie nusistovėjusių maitinimo veikia visų svarbiausias vietas Mumbajus. Šis kosmopolitinis miestas yra daug pasiϋlyti vietovių ir keliautojams. Būdingos Maharashtrian patiekalai yra verta degustacijas, suteikti autentiški Indijos patiekalų jaustis. Būdamas arti prie jūros, jūros gėrybių patiekalų priimančiosios yra įteikiami sub-urban restoranas Mumbajus. Gatvės maisto meniu, bhelpuri, pav bhaji ir panipuri yra labiausiai populiarus tarp vietinių gyventojų
Šios gatvės maisto gėrybių taip pat yra įteikiami tam tikrų restoranas Mumbajus daugiau higieniškai. Į kiekvieną vietą, vienas yra tikrai ateis visoje maisto bendros, Restoranas ir kavinė.

Mumbajus yra apšviesta ne daugiau visą naktį, beveik kiekvieną klubas, pub ar diskoteka yra visiškai savaitgaliais. Matydamas atgaivinti, stumdymasis šurmulio, eismo ir minios, tai sunku patikėti, kad naktį per. Reguliariai šalies žmonių, naktiniuose klubuose Mumbajus yra gyvenimo. Širdies throbbing muzika, žymių DJ ir pažangiosios muzikos sistemos uždegti naktį, Mumbai naktinių klubų. Neskaitant tai, naktiniuose klubuose Mumbajus yra dažnai pamatyti bet su sławna. Garsaus diskoteka, juostos ir holai, yra bendro žvilgsnio, kad šalia vienas šokių sławna.

Dauguma naktinių klubų Mumbajus turi kažką unikalaus pasiūlyti laimingas valandas, temos, dovanos ir veikla. Žmonės go crazy šokių visą naktį su nuosekliai energijos ir šokių lygius. Yra tam tikrų naktiniuose klubuose, minkšta muziką, ir numatyti specialias virtuvių ir gėrimai. Sunkiųjų džiazo muzika yra ne puodelio arbatos visiems ir todėl tokiose vietose ieškokite skubėjimą žmonių naktį. Naktį iš paskirties vietas su skirtingų biudžetų ir temos yra plačiai paplitęs Mumbajus. Restoranai ir miesto autobusas pasveikinti savo turistams, lygiai taip pat kaip savo paplūdimiu.

Grubhogs pateikti jums visas informacijos apie restoranas, Mumbajus, naktiniuose klubuose, Mumbai restoranas, sporto salės, Aerobika ir daug daugiau. Pridėti jūsų verslo sąrašą arba apžvalgos restoranų, barų, salonai, viešbučiai ir Spa.

Rašyti komentarą