Geriausias turistinių objektų Jungtinėje Karalystėje

parašė , 2011-12-24 15:40

Gera Britanijos Jungtinės Karalystės ir Šiaurės Airijos paprastai vadinamas UK arba Jungtinės Karalystės ar Britanijos sudarytas iš keturių šalių, pvz., Anglijoje, Šiaurės Airijoje, Škotijoje ir Velse. Jungtinė Karalystė turi daug kelionių vietas pašaukimą planuotojai. Toliau pateikiama keletas rūpestingai kelionės vietų, jūs asmeniškai naudotis viduje jūsų kelionės. Jie yra:

Londonas – tai kapitalo Anglijos ir Jungtinė Karalystė. Viršų Londonas atrakcionai būti bokštas, Londonas, Vindzoras pilis, Sankt Paul’s katedra, Londonas zoologijos sode, Londonas akis ir Londono lochów. Jūs galite mėgautis naktinių klubų Londone ir spa pertraukos, teatras, parduotuvės, ir poilsiui centras ir daug daugiau.
Mančesteris – tai vadinama England’s “antrą miestas”. Vienas iš labiausiai pramogų ir Mančesteris veikla apima bibliotekos teatro, Bridgewater salė, žaliajame kambaryje ir daugiau. Yra daug teatrai; galerijose, naktiniuose klubuose ir sporto renginių rekomenduojamos lankytojų į šį miestą.

Brighton – tai įdomus kapitalo, kad Anglijos pietinės pakrantės ir įsikūręs šalia Hove, Istbornas ir Hastings. Mes galime pasiekti tai per vieną valandą iš Londono. Brighton dažnai yra kietas vieta turi būti bet kuriuo metu dėl metų miestas. Lankytojams šį miestą, ji Gruzijos architektūra, mados parduotuvių ir restoranų baudą.

Edinburgo – Edinburgo pilis dominuoja miestą, yra matoma iš beveik visur. Prieš įplaukiant pilis, praleisti laiką per Grassmarket žemiau senamiesčio zonoje ir atrodo iki baimėje ne perspektyva yra tikimasi, kad masto bazaltas Skala veidą ir įsibrauti pilis.

Akivaizdžiausias Pritraukimas yra Edinburgo pilis – pastangų galima praleisti pusę dienos čia. Ir pilis, pati yra Škotijos karūną klejnoty (kartu apie likimą Stone), Mons Meg (didžiulis bombard patrankos), karo parodos kalėjimuose, Škotijos nacionalinės karo memorialinis, nacionalinių karo muziejus Škotijos, Royal Škotijos Regimental muziejus ir Royal Škotijos Dragūnai apsaugus Regimental muziejus.

Autorius yra straipsnis rašytojas Edinburgo ir Mančesteris stovėjimo traukinius. Aplankykite šias svetaines, gauti daugiau informacijos apie autorius ir jo straipsnius.

Rašyti komentarą