Gražus Azijos moterų – kaip pritraukti Azijos moterų

parašė , 2012-02-03 17:29

Nėra ji čiulpia, kai esate ne klubo… ir matote a babe šokių grindų…, bet ji yra šokiai su krūva savo draugų, ir ji atrodo nusispjauti beveik neįmanoma jums prasiskverbti tos grupės?

Atrodo, tai yra ypač didelis iššūkis didelė problema vyrams, kurie mėgsta Azijos merginos, nes tai yra taip dažnai klubų atveju. Sexy Azijos merginos klijuoti kartu grupėse, o tai iššūkis jums vaikščioti ir pradėti žaisti su vienu iš jų.

Taigi leiskite man duoti jums naudoti, jei jūsų tikslas yra į žinoti, kaip pritraukti Azijos moterų naktinių klubų taktika:

Aš pasakyti, kad mergina, “man patinka, kas jums dėvėti, jums atrodo gerai, kad spalva. Leiskite man užduoti jums klausimą nekilnojamojo greitai–man reikia gauti gimtadienio dovana mano draugas Lisa ir ji yra maždaug tokio paties dydžio, kaip jums
. taip, kas yra kietas parduotuvė, kur galima įsigyti kažką stilingas jos?”||| Azijos moterys visada patinka kalbėti apie šių dalykų. Tegul atsakyti, gausite ją kalbėti apie tai, ir kaip jūs įspūdį su savo patarimus. Pasakyk jai, “Oho, aš galiu pasakyti jums žinoti daug apie stilių… jūs turite savo realybe TV rodo, kur jums padėti žmonėms gauti savo stilių kartu. Kaip mano draugas Mike, pavyzdžiui. Jis Izskatīgs vaikinas, bet jis vis dar dėvi stuff, jis wore atgal į vidurinę mokyklą. Jūsų nuomone, kas yra numeris vienas klaidą, kad vaikinai, kad su jų mados?”||| Taškas čia yra, yra skatinti jos kalbėti apie stiliaus ir mados ir vaikinai, kurie suknelė Nuvalkioti… tai yra visų dalykų, kad mergaitės natūraliai negali shut up apie. Jūs gausite “į duris” su šio pokalbio… ir tai yra pirmas žingsnis, žinant tai, kaip pritraukti Azijos moterų ir sukurti romantišką ryšį…

Spustelėkite čia, The Secrets Dating Azijos moterų

Rašyti komentarą