Greitos paskolos

parašė , 2013-03-05 17:21

Naujas tyrinėjimas surado, tą rugsėjį buvo trečias blogiausias rugsėjis paskolai, skolinančiai po beveik dviejų dešimtmečių. Pagal pramonės ekspertą, paskolos rinka Jungtinėje Karalystėje yra greitos paskolos ‘žymiai silpnesnė’, negu tai buvo prieš metus užgrūdintų kriterijų dėka aukštoms vertės paskoloms.

Greitos paskolosTaip, ką jūs darote, jei jūs turite surasti didelę paskolą? Tęskite skaityti sužinoti.

Skolinimas Nukrito 7 procentais Praėjusiais Metais

Tyrinėjimas, publikuotas nacionalinės apžvelgimo firmos e.surv, rodo, kad skolinimas namams Jungtinėje Karalystėje nukrito 7 procentai praėjusiais metais. Iš tikrųjų, praėjęs mėnuo buvo trečias blogiausias rugsėjis nuo 1993.
Paskolos Vaizduoklio pranešimas iš e.surv sako, kad pagerintas kredito tinkamumas skolintojams greitas kreditas neverčia į skolinimo pagerinimą. Paskolos namo pirkimui rugsėjį nukrito 7 procentais nuo to paties mėnesio 2011.

Tuo metu, kai aukštesnė ‘paskola, kad vertintų’ produktus galbūt buvo padaryta prieinamu, kriterijų skolinimas buvo labiau apribojantis ir taip net mažiau pirmo karto kai, pirkėjai yra priimami paskoloms. Turto Bendruomenė pranešė, kad nukritimas į paskolas buvo stačiausias tarp aukštų LTV paskolos gavėjų, tipiškai pirmą kartą pirkėjų.

Islay Robinson, vadovas Londono paskolos brokerio Enness Privatūs Klientai, pasakė: "Jei jūs nesate aukštas grynas vertės paskolos greitos paskolos klientas su dideliu indėliu, retai buvo sunkiau gauti paskolą.

"Pirmą kartą pirkėjai vis daugiau ir daugiau kovoja greitos paskolos pasiekti ant turto kopėčių, su vidutiniu indėliu ant namo pirkimo bobutes kreditas rugsėjį svirduliuojantis 41 procentas. Tik kas dešimta namo pirkimo paskola buvo 85 procentų paskoloje, kad vertintų ar daugiau."

Richard greitos paskolos Sexton, e.surv verslo plėtros vadovas, tiki, tą rugsėjį nėra tik toks šalin ir kad paskolos rinka kovojo nuo pradžios birželio, ir yra žymiai silpnesnė, negu tai buvo šį kartą pernai.

Dvigubo kritimo nuosmukio padariniai išsunkė tikėjimo skolintojus, turi ekonomikoje. Tai, sujungta su suspaudimu ant finansavimo skolintojų pasiekia nuo pinigų rinkų, prislėgė skolinimą. Kriterijai ant aukštų LTV paskolų tapo labiau apribojantys, ir tai uždusino pirmą kartą pirkėją, skolinantį.

Turto Bendruomenė praneša, kad ‘skolintojai pasakė Bankui, kad gauto kredito tinkamumas padidės ‘žymiai’ per ketvirtą ketvirtį’ Finansavimo dėka plano Skolinimui. Tačiau, tuo metu, kai tai gali padėti sumažinti normas, tai galbūt vis dar ne nepadeda jums gauti aukštą vertės paskolą, jei jūs tiesiog neatitinkate suspaustų skolinančių reikalavimų.

Aukštai vertės paskolos klientai turi kalbėti su kompetentingu brokeriu greičiau, negu eiti tai vienas. Pirma, jie turi prieigą prie kai kurių konkurencingai įvertintų reikalų. Ir, gali padėti rasti skolintoją, kuris turi pasirašymo mokėjimą ir lankstumą, kad sutartų didelę paskolą kažkam, kas nepažymi visų vyraujančio skolintojo dėžių.

Rašyti komentarą