Hyde Park Londonas: Rami oazė

parašė , 2011-11-02 01:55

Hyde Park, Londone, yra viena iš pagrindinių turistinių pramogų miestas. Keliems viešbučiams greta jo pateikti įvairių apgyvendinimo galimybes turistams.

Londonas yra žinomas dėl savo didelio eismo gatvėse, mados miestas Wybitny horizontai ir triukšmingo naktinių klubų. Atsižvelgiant į visa tai, pobūdžio kelionės Londone mintis gali garso painu žmonėms, ypač tiems, kurie niekada keliavo į šį miestą. Jei idėja pobūdžio kelionės zaprawionej naudojasi high-end apsipirkti ir spalvinga naktinės pramogos intrigos jums, tada Londonas yra viena iš geriausių vietų aplankyti pasaulyje. Jei jums surinkti tam tikrą informaciją apie miesto geografija tada jums ateis žinoti, kad Londonas yra labai daug žalia miestas, mandagumo savo daug privataus ir viešojo sektoriaus parkai ir sodai
Tačiau Londono Mėgstamiausias parkas vis dar lieka Hyde Park, Londone, kuri yra didžiausia Royal parke prie miesto širdyje.

Tai buvo 1536, kad šioje Sultingas žalia srityje buvo užkariauta Henry VIII ir padarė ją savo privataus medžioklės žemės. Vėliau James atidariau park gerai išdirbti gentlefolk. Plačiajai visuomenei į parką įvežimo buvo suteikta 1637, Charles I. Nuo tada vietiniai meilės praleisti laiką parko ir mėgautis veikla čia. Hyde Park, Londone, tarnauja kaip rami prieglobsčio vyrų, moterų ir vaikų, kurie nukniaukti čia gauti nuo minios ir kada nors honking miesto gatvėse.

Hyde Park, Londone, yra išplito daugiau kaip 350 akrų žemės ir yra padalintas į dvi dirbtinių Serpentine ežero. Asociaciją sudaro Kensington sodai. Yra daugiau kaip 4000 medžių parko ir pieva, kuri tapo populiarus iškylą paskirties vietą. Lankytojai gali mėgautis buriavimui, irkluojamąsias ir plaukimo į ežerą. Gyvatukas galerija yra pagrindinė atrakcija visų lankytojų į dalis. Taip pat vaikų žaidimų aikštelė, aplink kurią atgaiva traktuoja taip pat yra. Daug jaunuoliams pulko į parką žaisti lauko žaidimams, įskaitant Kriketas, rankinis ir Regbis vakare. Tenisas entuziastai gali turėti daug laiko teniso ir sporto centro parko. Parko taip pat pritraukia riedučiais mėgėjams. Maratonas kelio konstrukciją, taip pat vyko į parko beveik kiekvienais metais.

Neskaitant laisvalaikio veikla, lankytojai gali mėgautis įvairių vietoje matyti vietose, Hyde Park, Londone. Šiaurės Rytų kampe parke namų pranešėjo kampo, kad yra liūdnai viešųjų pasisakymų vieta Londone. Parkas yra namo į populiarus memorialus, pastatytas atmintyje Diana, Velso princesė ir 7 liepą įvykdytų sprogdinimų aukos. Supuvęs eilutės yra kitoje vietoje, svarbos parko ir tarnauja kaip populiarus Jodinėjimas vieta.

Hyde Park, Londone, taip pat yra pagrindinė atrakcija turistams savo nuostabų atrakcionai ir laisvalaikio veiklai apkrovų prieinamumą. Dėl jos artumą į Buckingham Palace, yra populiari ir brangus kaimynystės mieste. Parkas yra supa daug didelį asortimentą prabanga ir Pigūs viešbučiai. Viešbučio kambario kaina gali skirtis dėl kurioje pusėje parko turistų norite pasilikti. Kurios nors pusės, galite likti galite pėsčiomis arba imtis mėgintuvėlyje į parką.

Su šiek tiek mokslinių tyrimų galite rasti tinkamą viešbutis šalia Hyde Park Londone. Apsilankykite užsisakyti norimą patalpa dabar.

Rašyti komentarą