Išgyvenimo vadovas už jūsų laiką Bankokas

parašė , 2011-10-15 18:27

Bankokas-Tailando kapitalo ir vartai į Pietryčių Azijoje, yra viena iš labiausiai mėgo ir nekenčiama miestų visame pasaulyje. Iš tiesų, žmonės abhor ji savo minios, turizmo pobūdį ir taršos; kita vertus, ji turi daug gerbėjų, kurie pulko į savo rinkas, gražus šventyklos ir siurbimo naktinių klubų. Čia yra trumpas vadovas, kuris bus parodyti jums, kaip gauti kuo iš šį miestą, vengiant blogiausia.

Bankokas yra didžiulė, tačiau kiekvieną turistų, atrodo, sutelkti vienoje nedidelę srityje: Khaosan kelių. Lankytojai čia turėtų vengti šią vietą ne visos išlaidos kaip viskas yra labai brangių, gatvėse yra prigrūstas ir pickpockets Przyczaić maždaug ieško piniginėje pavogti. Vietoj to galite rizikos mažose rinkose, kurios prisitaikyti prie vietinių gyventojų ir todėl gerokai pigiau kainos tūkstančių

Jis taip pat yra gera idėja, kad išleisti šiek tiek daugiau pinigų, kai užsakymo apgyvendinimas Bankokas-miestas yra skubėti dar jums reikia turėti galimybę gauti nuo viskas ir atsipalaiduoti vakare. Atsižvelgiant į tai atsižvelgti į viešbutį arba yra geriausios svečių namas ne pagrindinis turizmo srityje užsakymo – tai padarys jūsų visą patirtį tiek daug daugiau ramus.

Bankokas yra vieni iš geriausių maisto pasaulyje, tačiau jei jūs einate į restoraną tu gali rasti vidutinis tarifas kainomis, kuris per nesiskiria nuo ką jūs patirtį namuose. Dar jei galite pasinaudoti sau į gatvės maisto variantų daugybė rasite masyvas fantastinis gėrybių maža kainomis. Galite turėti didelių problemų, užsakymas yra Nr meniu, bet tikrai mėgautis šį kulinarijos nuotykius.

Galiausiai, turėtų stengtis sužinoti vietos kalba – tai jokiu būdu būtina, kaip visi sako bent šiek tiek anglų, tačiau ji tampa daug lengviau gauti. Tai ypač taikoma derybų kaip tiekėjas bus jums daug geresnę kainą jei jūs derėtis tajų kalba, jie bus realizuoti yra clued ir todėl nėra bandys suplėšyti tave.

Daug žmonių atvyksta Bankokas skrydžiai į Tailando ir manau, kad labai mažai apie tai-tai gaila, nes miesto tikrai siūlo tiek daug ir ji yra viena iš didžiausių Azijos miestų, jums bus kada nors aplankyti. Jums tiesiog reikia žinoti keletą paprastų dalykų, kurie padės jums pereiti šį keblus vietovės – tikimės, kad šis vadovas bus nustatyti jums gerą vietą.

Rašyti komentarą