Kai saulė kritimo Lagosas

parašė , 2012-03-16 15:47

Buvimo vietą netoli jūros, architektūros stebuklai, daug parduotuvių, egzotinių kultūros, serijos Šviesybės paplūdimiai ir produktyvus pajamų generavimo galimybių yra apeliaciją turistams keletą pagrindinių šaltinių, bet labai nedaug žmonių žino, kad yra dar viena priežastis, kad buvo persekioti taip pat daro turistai, rezervuoti pigių skrydžių į Lagos iš įvairios Vakarų ir Afrikos šalių; tai į Lagos pumpavimo ir bąbelkowe naktinės pramogos. Miestas yra daug barų ir naktinių klubų, kad didelis muzika ir diskoteka scena, toliau pramogauti savo lankytojams iki paryčių. Ar verslo kelionę, ar laisvalaikio kelionę, skrydžiai į Lagosas, gyva baruose ir klubuose miesto yra tiesiog neišvengiamas.
Prasideda kvadrato: tai nėra gera vieta pradėti savo pramogų tour Lagos nei perkelti į pagrindinį kvadratą, kai yra visada labai smagu ir vyksta nemokamai. Ar jūs laikytis dailininkai darbe arba ώaisti gudrybλs czarownicy ar klausytis muzikantų, atliekančioms tradicinius Nigerijos melodijų, šios rūšies naktinės pramogos yra gana unikalus ir malonus. Pigūs skrydžiai į Lagos tarptautinės kelionės yra lengvai rasti, naudojasi aplinkai.

Silverbird Galleria: yra puiki svetainė vietoje Lagos’ naktinės pramogos metu jos skysto. Vietos išlaiko kino teatruose, mažas sporto café ir daug mažmeninės prekybos parduotuvėse. Esančių saloje Victoria, vietoje siūlo keletą įdomių žaidimai, jos café ir super hit jos kino filmus. Su jos klesti naktį scenos, Lagos skundai milijonai jaunų turistų kasmet, ypač medaus mėnesį. Buvo pastebėta, kad skrydžiai į Lagos imtis daug tokių keleivių. Vibruojantį naktinis scenoje yra veiksnys, kuris daro Lagos vienas iš mėgstamiausių turistų vietoje pasaulyje.

Slyvų sporto Café: Tai kavinėje, kur jūs galite mėgautis su savo šeima ar dideli gaujos draugų. Didelis TV ekranai įkeliamos, kuriuo galite peržiūrėti gyvų sporto renginiuose; taip pat siūloma Kompiuteriniai žaidimai vaikams, pokerio žaidimų ir baseinas lenteles. Įvairių tarptautinių maisto produktai taip pat įtraukiami į meniu. Šių veiksnių suformavo aukštus reikalavimus dėl mažo oro sandorius, miesto. Vis daugiau poreikiams patenkinti, kad Lagos skrydžiai iš beveik kiekvieną tarptautinio oro uosto Europoje, Azijoje, Amerikos ir Afrikos.

Gentis juosta iš grotelių: Šis restoranas, specializuojasi mėsos gauna daug lankytojų srauto po tamsoje. Nėra populiarus, plačiai happy hour penktadienį vakare, kai visų gėrimų siūlo pusę kainos.

Rašyti komentarą