Kaip įrašyti kapitalo Karibų jūros šeimos atostogų

parašė , 2011-10-14 20:25

Šiaurės salos komponento pritraukia turistų, kurie yra medžioklės žygis į kalnus aplink Mt. Pelee, gyva vulkanas, ir patikrinti atogrąžų miškai, nors pietinėje dalyje numatyta pirkimo, baltojo smėlio pakrančių ir naktinės pramogos, kuri gali būti gana daug tipai, pvz., naktiniuose klubuose, piano juostos, holai, viešbutis. veiklos/renginiai ir kazino.TOBAGAS yra maždaug 6000 augmenijos ir gyvūnų, įskaitant asmens didžiausias paukščių rūšių tankių Earth, dėl tik 116 kvadratinių kilometrų žemės rūšių gyvenamosios vietos. Taigi, tai yra už paukščių watchers turėjo. Gauti laimėjo apdovanojimą ekologinius iš viso pasaulio Travel Awards geriausių ekologinio vietą pasaulyje, ji suteikia saugomų zacisznej pakrančių ir gamtos takai leis jums sužinoti ir miškų įvairių floros ir faunos
Ši sala yra didelis pasirinkimas prabangos nuoma vilos, tinka visos skonio ir finansus.Trinidadas yra gyvenamosios patalpos, į kai kuriuos turtingiausią ir labiausiai apsvaiginimo paukščio gyvenimo Karibų jūros regione. Ji yra garsus savo gyva Karnavalas, kuri yra vienas pirma pasaulio idealus gatvės šalių. Taip pat yra sporto žuvų kaip gausa kaip tarpon, tunų ir ryklių metų aplink. Taigi, jis yra svajonė, veiklos jūrų velnias.

Visose šiose salose gali būti pasiektas naudojant lėktuvas ar kruizinių laivų. Tiesiog pasirinkite iš ką nors idealiai tinka jums. Aš norą, šie duomenys gali būti naudinga jums.

Mėgautis savo kelionę!

Neramumai dėl Karibų jūros buriavimo šeimos atostogų yra kelionę atrasti naujas svetaines kaip žinių egzotinių virtuvė galimybę visiškai prasme. Niekur yra tai kiek akivaizdus, kaip kai ateina laikas į jūsų Chartijos nuostata. Nesvarbu, jei jūs tiesiog gauti gėrimai ir užkandžiai, arba rengiasi sujungti maitinimas, maisto atsargomis gali būti naudingas savo privataus kelionė.

Į ypatingos svarbos yra laikyti nesudėtinga ir sumažinti pabėgimas laiko išleistos virimo kad ji netaptų našta darbas. Yra paprastai 3 sprendimus dėl maisto atsargomis dėl jūsų Karibų jūros, plaukiojantiems pabėgimas. Iš pradžių, jei turite pajamų praleisti ir ikrų skonį, jūs galite turėti nepriklausomą provisioner sujungti savo nuostatos iš anksto ir juos pristatyti į jūsų valtis. 2nd, papildomas mokestis, dauguma chartijos paslaugų teikėjai teiktų a parinktį garantijose pasirinktys. Kelionės į Karibų nesiruošia turi sąnaudų likimo.

Pigių bilietų, kambariai, maitinimas, Banglentės ir plaukiojantiems yra paprastas atrasti, jei esate pasiruošęs atsisakyti nurodytas prabangos.

Leidžia mums pasidalinti keletas nebrangių Karibai atostogos rekomendacijas.

Hondūras nuomos Karibų salų kaina tag pigus erdvės!

Visiems aplink $ šimtą naktį galite išsinuomoti Sandy Cay, asmens sala nuo Hondūras pakrantės.

Sandy Cay yra sala, mažos didesnis nei futbolo drausmės, 2 miegamasis/vonios namų ūkis, aplinka Koralinis rifas (už kieme snorkeling).

Nėra laikrodžiai arba telefonai, tik asmens doko, shortwave radijo, mėlyna vandenyse, smėlio pajūrio ir “vietos paslaugų” ar diena po dienos apsilankymai iš salos savininkas, pritraukti malkos, naujų žuvų ir alaus Karibų pajūrio kepsninės.

Galiu jį gauti bet pagerėjo negu?

Jamaika apsipirkti už mažiau brangus pakaitinis all inclusive kurortai juodaodis ir Montego Bay? Bandymas uosto Antonio.

I ‘m yra engenier, konvertuoti į interneto rinkodaros ir reklamos

Karibai atostogos patarimai, Karibai atostogos patarimus, Karibai atostogos patarimai

Rašyti komentarą