Kaip požiūris moterų (paprastas būdas)

parašė , 2011-11-19 21:30

Jūsų Pažinčių gyvenimo–ir lytinį gyvenimą–ketinate gauti geriau per naktį, jei jūs sužinosite, kaip požiūris moterų. Tačiau dauguma žmonių niekada suprasti šią medžiagą. Jie neturi jokių žaidimo planą, ir dar jie toliau bandyti iš barų ir naktinių klubų kiekvieną savaitgalį, paukščių jaunikliai pasiimti.

Jos kartoti tas pačias klaidas, vėl ir vėl, ir įdomu, kodėl daug moterų, nėra suinteresuotos conversing su jais. Paprastai šie vaikinai vėjo ne galvoti, kad mergaitės baruose ir klubuose „pakimba,”kai iš tikrųjų šių mergaičių mielai susitikti cool, įdomus vaikinas, kuris žino, kaip teisė mygtukai stumti!
Jei norite sužinoti, kaip požiūris moterų, leiskite man pasakyti jums labiausiai paplitusių klaidų, kad vaikinai padaryti…

-Bando “gauti leidimą” pasikalbėti su savo. Jums turėtų niekada pasakyti mergina, “dovanokite, gali žinoti jūsų vardas? “Ar tai, jei nusipirkti jums gerti?” „Atsiprašau mane, aš galiu užduoti jums kažką? ” Ir tt…

Kai jūs “prašyti leidimo,” pokalbis yra pradedant nuo pozicijos SILPNUMAS. Jos požiūriu, tai skamba kaip jūs esate Atsiprašome jai iš anksto, nes jūs manote, kad jūs nesate užsakomos kalbėti su savo. Tai vargu ar “Alfa vyras” elgesį!

Tai yra baisiausias perkelti. Pradedate pozicijos bendras silpnumas. Iš esmės, jūs prašote jos “suteikia jums galimybę”–ir kodėl ji tai padaryti, kai yra 37 kiti vaikinai šioje vietoje šį vakarą, kurie taip pat norite kalbėtis su ja?

Vietoj, tai silpnas, atleidžianti perkelti, reikėtų manyti, kad ji bus įdomu, ką turiu pasakyti. Tiesiai į vieną iš žudikas “atidarymo kasdienybe”, kad duosiu Mack taktika knygas (jei ne skaityti šias knygas dar, you’re praleidžiant!) pradėti

-Užduoti nuspėjama klausimus. Jei juosta pakabinti ten dėl kai kurių dialogų, jūs išgirsite šių nuspėjama klausimų buvo paprašyta visą naktį. Vaikinas pradeda veikia “darbo interviu” jos ir klausimai nuobodu, akivaizdu, kad ji nagrinėja kiekvieną kartą, kai kurie miestietis bando nukentėjo dėl jos ne juosta…

“Taigi jūs buvo šio klubo prieš?”

„Ar turite geras laikas?”||| “Tai kur jūs gyvenate?”

Ir t.t….

Aš galiu jums garantuoti kad jei ji yra patraukli mergina, ji yra girdėjusi šiuo pačią, nuobodu linija apklausose milijono kartų prieš. Iš esmės, ji signalai jai that you’re tik kaip ir visi kiti–skurstantiems, trūksta pasitikėjimo ir bando suprasti, kad gauti savo pants).

Don’t take šį Banalus metodą. Naudokite taktiką, kad aš paaiškinti Mack taktiką, apie tai, kaip pasiimti mergaičių # 1 populiariausia knyga. Kai naudojate Mack taktika metodą, jūs papratimas kada nors paleisti iš garo pokalbio metu. Jūs nežinote, kaip imtis pokalbį į GILESNĘ lygį, kuri veda prie norite rezultatus (kuris couuld tai lyties šį vakarą, jei tu žaidi jūsų kortelės teisus).

Kai naudojate Mack taktika metodus, jums atrasti “paslėpta paslaptis” apie savo kad ji būtų paprastai niekada pasakyti vaikinas ji tiesiog susitiko. Tada galite naudoti šį “Intell” vadovas jos atgal į savo vietą neįtikėtinai lyties–naktį arba naudoti taktika linijos iki datos su ja, rytoj vakare.

-Ne gauti žinyno. Tai yra # 1 klaidą, kad vaikinai padaryti. Žiūrėti į jį šiuo būdu. Moterų, pradedant nuo labai jauno amžiaus, Sužinokite, kaip pritraukti vyrų. Yra kelių milijardų dolerių pramonei (žurnalų, TV šou, filmai, kosmetikos ir tt), skirta pagalbos moterims žemės žmogus. Vaikinai, kita vertus, nereikia jokių išteklių, kurie padės pritraukti mergaičių. Jie paprašyti patarimo savo draugams, ir paprastai savo draugus turėti net mažiau clue nei jie!

Dabar leiskite man parodyti jums sistemą, kad yra TŪKSTANČIAI vaikinai visame pasaulyje kaip požiūris moterų su masyvi pasitikėjimą, puikus būdas pradėti diskusiją ir vadovas pokalbį link rezultatas, jie nori…

Atsisiųsti šis Laisvas KNYGĄ dabar: Kaip požiūris moterų

Jūsų draugas

Dekanas

Rašyti komentarą