Kodėl \”MySpace\” ar jūsų erdvė

parašė , 2012-03-13 14:37

“MySpace” yra greitai revoliuciją Pažinčių scenos. MySpace skelbiasi save kaip virtualus Bendrijos vartotojams tinklo, susitikti žmonių, naršyti profilius ir susirasti draugų visame pasaulyje. Tačiau, kai vyksta šis gebėjimas tenkinti žmonių dar labiau ir naudojate MySpace panašiai taip, kaip jie būtų naudoti Pažinčių svetainė. Nors porų vis dar yra susitikimas daugiau tradicinės vietose, pvz., naktiniuose klubuose ir baras, vis daugiau ir daugiau porų daro meilės jungtys internete per “MySpace”.

MySpace leidžia kurti tinklalapius, kai jie gali rašyti asmeninės informacijos apie save ir leisti kitiems peržiūrėti šią informaciją ir rašyti pranešimus komentuoti svetainės nariai. Per šiuos veiksmus vartotojai gali tikrai geriau pažinti viena kitą ir gali skatinti santykius
Šis straipsnis bus pažvelgti į kaip “MySpace” vartotojai gali atitikti kitiems vartotojams, pradėti Zaloty ir galų gale pasiekti romantiška partnerių neprisijungus.

Susitikti su naujais žmonėmis “MySpace”

Susitikti su naujais žmonėmis “MySpace” yra neįtikėtinai paprasta. Paieškos funkcija leidžia visiems paieškos per “MySpace” Bendrijos rasti vartotojo svetainių, kuriuose yra įrašytos ieškos terminas. Asmenys neturi būti nariai Norėdami peržiūrėti paieškos rezultatus; Tačiau kai kurie tinklapiai gali būti privataus ir nėra matomos plačiajai visuomenei. Įvesdami paieškos terminus, susijusią su ypač hobis arba palūkanų bus generuoti paieškos rezultatus, kurie pasidalinti šį palūkanų ar pomėgiai.

Kai asmuo nustato daug svetainių nuo tų, kurie dalijasi savo interesus jos gali peržiūrėti šių svetainių nustatyti, jei jie nori įvykdyti kurio nors iš šių MySpace nariai. Vienas būdas atidaryti ryšių linijos su kito vartotojo yra parašyk komentarą savo svetainėje. Tik “MySpace” Bendrijos narės leidžiama rašyti komentarus nors, todėl prieš palikdami komentarą vartotojai galėtų tapti Bendrijos narėmis. Tai taip pat suteikia vartotojui galimybę kurti savo MySpace svetainėje. Jie gali tada pakviesti tuos, jie domina susitikimo peržiūrėti savo svetainę.

“MySpace” flirtavimas

Kaip anksčiau minėta MySpace greitai tampa vietą, kurioje norite leisti vartotojams susitikti potencialių romantiška partnerių. “MySpace” suteikia vartotojams galimybę skelbti nuotraukas patys, taip pat asmeninę informaciją, kad būtų ideali galimybė vartotojams geriau pažinti viena kitą saugioje aplinkoje. Vartotojai taip pat galite užregistruoti informaciją, pvz., amžiaus, šeimyninės padėties, pomėgius ir interesus, todėl vartotojai gali geriau pažinti viena kitą.

Dėl daugelio MySpace leidžia tiems, kurie yra paprastai daugiau drovϋs, kad įsitikinęs apie žaisti su potencialių romantiška partnerių. Tiems, kurie paprastai nėra įsitikinęs perkrautas naktinis klubas ir baras parametrai gali turėti galimybę išreikšti savo jausmus daugiau laisvai per “MySpace”. Jie taip pat gali turėti pasitikėjimo požiūrį kitiems jie būtų ne paprastai požiūris į veidą padėtis.

Daryti romantišką jungtys “MySpace”

Su tiek daug galimybių atitinka kitus per “MySpace” Bendrijos, tai nenuostabu, kad daugelis iš šių vartotojų daro šiuos interneto ryšius realybe, atitinkančių jų internete draugų realiame pasaulyje. Šiuose veidu į veidą posėdžiuose gali būti smagi, tačiau reikėtų šiose situacijose būtų išvengta išleidimą save rizikos.

Svarbu prisiminti, kad interneto gali leisti asmenims maskuoti savo tikrosios tapatybės. Tai leidžia lengvai kenksmingų plėšrūnų pretenduoja būti vienas asmuo internete pritraukti kiti gali būti suinteresuotos susitikimo juos neprisijungus, kai iš tikrųjų, jie yra visiškai skirtingi asmuo.

Kai kiti susitikimo tinkle svarbu imtis atsargumo priemonių apsaugoti asmeninės informacijos. Dauguma žmonių yra žinoti, jie neturi teikti savo adresą, socialinio draudimo numeris, kredito kortelės numeris, banko sąskaitos numeris ir kitų panašių jautrios informacijos, bet negali suprasti kita informacija taip pat gali būti žalingas. Pavyzdžiui pažiūros nekaltų informacija pvz., vardas vidurinės mokyklos dalyvavo ir gradacijos metus gali leisti nusikaltėliai suderinti šią informaciją su kita informacija, pvz., vardą nustatyti, kurioje asmuo gyvena.

Norėdami sužinoti apie Calceolaria cirrhosa ir Calceolaria flammula, svetainėje Calceolaria Care.

Rašyti komentarą