Las Vegasas naktinių klubų apžvalga – LAVO italų restoranas & klubą

parašė , 2011-09-17 22:31

Iš TAO kūrėjų, LAVO yra vienas iš į Las Vegas šilčiausias “intymūs naktiniuose” – ahigh pabaigos vietos, kad yra gerai locatedsomewhere tarp didžiulį mega-klubo ir kuo mažesnis holai, yra gana madinga per Las Vegas naktinis scenoje. Ne LAVO, jūs turite galimybę Mėgaukitės geriausias abiejų pasaulio. Apsilankymas LAVO gali pasiūlyti daug malonumą ir viskas, kad žmonių aplankyti Las Vegas naktinis klubas (labai nuojauta, puikius muzikos, karšto šokių grindų, chancesfor celebrity pastebėtas, gėrimų ir, žinoma, su devynetukų išdorotus ponios). Kai lankotės, LAVO, pamiršti apie galvos ilgas eiles, supakuoti barai ir over-crowed skyrių, kad yra bendro žvilgsnio ne didesnis naktinis klubas.
Senovės Europos bathhouses dubliką, LAVO yra naujausias “koncepcija” sukurti nuo išradimo komanda, kad davė jums Tao klubą ir Tao Paplūdimys. LAVO naktinis klubas praleido naktį bus jums galimybę paleisti įvairiose tema įkvėpė staigmenų, pvz., ventiliavimo modelių, žmogaus candelabras, originalo Turkijos apdaila ir Tao naktinis klubas parašo modelių, maudymosi vonios.

Keletas naudingų patarimų

Nors užsakymo gėrimas metu LAVO savo laiptais baras, pabandyti dirbti savo kelią link nugaros kampe juostos, nes šiame skyriuje, atrodo, daug lengviau pritraukti barmenas dėmesį. Dėka LAVO naktinis klubas dydžio, nebus rasti “blogai” lentelės vietą bet kur.

Keletas įdomių faktų

Jums bus maloniai nustebinti žino, kad visa statybos išlaidos, LAVO (už kvadratinių pėdų) buvo du kartus, kad TAO klubą. Verta paminėti, kad TAO naktinis klubas buvo išvardytos kaip labiausiai pelninga klubą/restoranas pasaulyje 2007 metų. LAVO naktinis klubas skyriuje rasite stende. Šio stendo yra asmens dovana iš Turkijos karalius Maroko King, ir kiekvienas, leidžiama, kad sλdλti ant jo. Kalbant apie Maroko karalius, daug apdailos vienetų per LAVO’s Salon buvo Maroko gamintojas, kuris dirba tik Maroko Karališkosios šeimos nariai. Dabar, jie dirba, ypač Maroko Karališkosios šeimos nariai ir LAVO.

Mėgaukitės galutiniam Las Vegas restoranų Lavo italų restoranas & naktinis klubas – viena iš šilčiausias Las Vegas naktinių klubų ir karšto vietoje Las Vegas bakalauro šalis, bachelorette šalis, baseinai, šokių, muzikos, renginių ir daug daugiau!

Rašyti komentarą