Long Island DJ Skala į šokių aukšte

parašė , 2011-12-03 21:50

Long Island DJ yra suskirstyti į keletą skyrių pagal naudojamas jos laikmenas, ir jie yra radijo DJs, klubo didżejów, Mobile DJs ir daug daugiau. Muzika, kuri yra įvesta taip pat grojo AM, FM taip pat kaip ir interneto radijo organizuoja radijo DJs. DJs, kad atkurti iπ strypai, naktinius klubus, discothèques, kad raves arba kartais net ir stadionų yra žinomi kaip klubas DJs. Visi vokalas pašarų, pvz., raps arba toasts tarp muzikos įrašų yra padaryti diske jockeys. Jie dažnai vadinami kaip vocalists, taip pat selektorių. Vocalists dėl tos priežasties jie pateikti tarp grojo takelius ir selektorių, nes jie žaisti pasirinktų dainų vokalas. Mobile DJs pats pavadinimas rodo yra mobilūs ir atlikti nešiojamąjį muzikos sistemos su jais ir žaisti daug įvairių kartų, taip pat įvykiai

Long Island DJ naudojama įranga yra naujausia, taip pat mados. Jie reikalauja, kompaktiniai diskai arba vinilo įrašais kaip garso įrašų. Jie naudoja dviejų skirtingų prietaisų derinys leisti įrašytą dainos, taip pat ir atgal pakaitomis sukurti nuolatinį grojimo muzikos įrašus. Mobile DJs pats pavadinimas rodo yra mobilūs ir atlikti nešiojamąjį muzikos sistemos su jais ir žaisti daug įvairių kartų, taip pat įvykiai. Jie turi savo patogumui nešiojamieji pašarų. Maišyti muzikos prietaiso sietuvo takelius paprastai vadinamas MIDI dainos skaitmeninio garso jie naudoti kelis Sequencer kad kelps juos į tą patį maišymo.

Kitas svarbus įranga, Long Island DJ naudoja yra garso sistemą. Jis naudojamas lemiantis taip pat transliavimo, įrašytą takelius. Mobile DJs naudoti Nešiojami iš. DJ mixer taip pat naudojamas garso maišymo. Ji yra elektroninis įrenginys, naudojamas maišymo garso takelius. Jie yra kartu su kryžminio fader.

Apie autorius

James migla pirmiausia buvo susijęs su raštu apie populiariausių įvykio ir šalis planavimas Niujorkas, JAV bendrovės. Su savo vertingą turinį, autorius dėmesys skiriamas padaryti jūsų įvykio nepamirštamą ir malonus, tai Romans elegantiškas ir saugomos ar laukinių ir crazy šalis. Daugiau informacijos, prašome aplankyti, Long Island DJ ir NYC DJ.

Rašyti komentarą