Mėgaukitės, atsipalaiduoti ir rodomas šis vasaros ne Ibiza

parašė , 2011-11-30 23:41

Jei ieškote vietoje, kad galėtų patenkinti savo badas šokių ir vakarėlio, Ibiza yra puiki vieta jums eiti. Pateikiamos pavadinimas po Finikiečiai termino “Ibossim”, tai reiškia, kad Dievas įsipareigojimą šokiai ir muzika, šioje vietoje turi tikrai daug pateikti šalies goers.

Per pastaruosius dienų regiono atsitinka būti labai garsaus jos naktiniuose klubuose, taip pat renginius. Gyvenimo patirtis srityje yra faktiškai pagrindinis tikslas savo turistų pasiūlymą, kad į daug turistų. Taip pat galite rasti reguliariai šventės saloje, kuri yra ilgai lauktas daug poilsiautojų, Europa, Ispanija ir net visame pasaulyje.
Dėl šios priežasties ruošiasi patirtį puikus vietos oro, Ibiza paprastai siūlo lankytojams vieną kartą judėti per jų street, įdaryti su awesome baruose ir kavinėse. Taip pat galite rasti diskotekose, šokių klubuose ir kitų dėmėmis, galima atrasti, skaičiaus Ibiza kranto. Dažnai, rasite tradicinių paplūdimys šventės metu rengia juostos šone paplūdimio atkreipti daugiau lankytojų. Tarp labiausiai žinomų klubai srityje yra vietos, amnezija, Eden, taip pat Es Paradis. Kai kurie diskotekose mieste taip pat tapo žinomų, techno, chill out ir elektroninės šokių rūšys muzikos, paprastai žaisti kaip papildyti salos “šalis” išvaizdą.

Tai, nepaisant to, yra pakeisti šių dienų. Regiono turizmo institucijos pradeda planuoja perkelti savo dėmesį platesnio požiūriu. Tai yra parama šeimoms, kad planuojate keliauti į šioje srityje ypatingųjų sala. Nemažai jų bandymai buvo atlikti šiuo metu pavyzdžiui įvedantis naujausią uždarymo metu laiku, naktiniuose klubuose šešių ryte. Išskyrus tai, yra ketinimus, taip pat pritraukti įvairių poilsiautojai (į amžiaus) atvykimo ekskursija paketo pasiūlymai ir reklamos metodus. Dėka šios neseniai tendencijos salos, dabar galite susidurti kitų veiklos rūšių, be to, geriamojo ir šokių. Daugelis iš šių sporto veikla apima burlenčių arba paragliding be to, po atviru dangumi užkliuvimo ir ekskursijos į “žemė pušimis.”

Jūs galite paprastai keliauti Ibiza remiantis vienu iš dviejų būdų kelionės: lėktuvus ir Chartijos valtis. Vienoje pusėje, jei jūs ketinate Ibiza per oro, galima eiti į daug skrydžių bendrovės, kurios dažnai skrydžius į vietą kaip Aer Lingus, Easyjet, Monarch Airlines, “British Airways”, oro Belin, Jet2.com, Spanair.com, ir taip pat su Ryanair ir kitų airways. Daugelis iš šių skrydžių bendrovių pasiūlyti Pigūs lėktuvo bilietus iš svarbus miestų Europoje, Azijoje, Jungtinių Amerikos Valstijų kartu su kitų tarptautinių vietose visame pasaulyje. Taip pat galite būti į kelionę jūra, jūs galite rasti reguliarių reisų keltų iš Barselonos, Alicante, Formentera ir Valencia ištisus metus. Dėl šios priežasties, o tada atsižvelgdama kai kurie nuobodu atostogų ištrūkimo, neabejotinai bus nepamirštamas jums “Ibiza šventės” nuotykius.

Igor Vragovic yra interneto verslininkas, gyvenantį Ispanijoje nuo 2003 metų. Patikrinti savo svetainę, jūs rasite papildomos informacijos, susijusios su Alicante ir Costa Blanca, tarp jų informacija apie Renfe Alicante Valencia traukinių.

Rašyti komentarą