Mėgaukitės baudos valgomasis patirtį Dorset

parašė , 2011-12-02 22:17

Jei pasirinkote prabangūs Dorset atostogų kotedžai likti, jūs turėsite lengvai prieiti prie Dorset’s populiarių pramogų dauguma. Dorset yra žinomas dėl savo gamtos grožį, istorinių zonų, nuotykius pramogų parkų ir muziejų. Dorset taip pat turi keletą madinga naktinių klubų ir gyva barai ir išsileisti po ilgos dienos ekskursijos. Nors upscale atostogų Kotedώai yra be maitinimo vienetų, negali visada jaustis kaip stepping virtuvėje Dorset atostogų metu. Taigi, turėtumėte aplankyti Dorset’s daug restoranų, visi, kurie tarnauti skanus maistas. Čia yra keletas labai baudos valgomasis restoranai aplankyti per savo buvimo metu upscale Dorset atostogų Kotedώai.
Prezzo

Apsilankykite Prezzo, puikus restoranas, kuris yra labai arti savitarna pagrįstas Dorset atostogų Kotedώai. Šiame restorane garsėja savo Italijos virtuvė. Daug Svečiai iš atostogų Kotedώai ją taško aplankyti Prezzo ne rečiau kaip kartą, jei ne daug kartų per savo šventes Dorset. Visi italų maisto virti Prezzo paruošiamas, naudojant baudą ir šviežių ingredientų. Šiame restorane visada linkęs gauti perkrautas, todėl įsitikinkite, kad iš anksto rezervuoti atostogų Kotedώai iš komfortą. Jis yra puikus restoranas aplankyti, jei norite mėgautis bauda valgomasis patirtis atostogų Dorset su savo šeima, draugai grupės ar jūsų partneris metu.

Sienna

Dar kitos Pasakų restoranas, kad neturėtų suteikti yra praleisti per savo buvimo metu prabangūs Dorset atostogų Kotedώai yra siena. Iš tiesų, net, nes restoranas atvėrė 2003 m., jis buvo tampa labai populiarus tarp vietinių gyventojų ir turistų panašūs. Siena yra labai arti atostogų kotedžai. Tai yra, nes pagrindinė restoranas Russell Brown asmeniškai rengia ir prižiūri kiekvienoje lėkštelėje chef įteiktas svečiams. Siena yra atidaroma pietūs ir vakarienė svečiams. Iš starteris ‘s skyriaus, būtina bandyti patiekalų įtraukti Gressingham antis Trio. Pasirinkti baudos butelį vyno eiti su savo valgio. Jei jums reikia pagalbos, šis padalinys, chef bus laimingi galėdami padėti jums pasirinkti iš Nicos vyno. Jei jums atrodo, negalime gauti pakankamai maisto siena, jūs visada pack iki kai kurių maisto valgyti vėliau atostogų Kotedώai komfortą.

Riverside restoranas

Dar kitos amazing restorano aplankyti per savo buvimo Dorset yra Riverside restoranas, kuris yra Vakarų Bay, labai arti atostogų Kotedώai Dorset. Šiame restorane atsitinka būti vienas iš seniausių Dorset ir yra žinomas ir visoje dėl jo fantastinis jūros gėrybių patiekalų. Restoranas atmosfera yra kitoje minios kamščiatraukis. Galite pasirinkti upės atsuktoms lentelės ar viena, kad siūlo puikus vaizdas į kaimą ir jūros. Visas maistas čia yra paruošti naudojant švieži ir įdomi sudedamųjų dalių. Riverside restoranas taip pat yra žinomas dėl savo šiltą svetingumą. Pasirinkite iš restorano vyno sąrašas, kuriame yra vynai iš Naujosios Zelandijos, Anglija, Pietų Afrika ir Pietų Amerika.

Rašyti komentarą