Naktį šaliai, matau Romoje

parašė , 2011-11-13 12:49

Jis gali būti Niujorkas ir Berlyno, tačiau Romos turi savo šalies arenoje. Romansas vėlai išeiti ir žaisti tik tikrai prasideda po vakarienes. Vyno baruose ir kavinėse aplink Piazza Navona ir Via della tempas yra linkusios būti ir chicest. Naktinių klubų Romoje didžiausia koncentracija yra Testaccio ir Ostiense rajonai. Viena iš pagrindinių drags, Testaccio, via di Monte Testaccio. Ten yra maža gėjų scenos per.

Yra didžioji žvilgus pilys su apsvaiginimo žiburiai ir garso sistemos, naujoviškų alternatyvų pagrindines dėmės, ir roko ir džiazo vietose su platų asortimentą stilių, atlieka sveiką masyvo vietos talentą. Toliau pramogų ar daugiau Romos veiklos naktį, ištirti įvairias teatro, kino ir koncertų salė galimybes, esančių visoje mieste Roma.
Tikrai yra apkrovų strypai iš kavinėse, klubuose & diskoteka spreaded visos virš miesto bet geriausias būdas mėgautis kultūra, nuojauta ir miesto dvasią yra lauko. Kaip oras yra lengvas čia dauguma metų dalį, kiekvienas kvadratas virsta dažnai didelis lauko baras. Vietiniai love jų vakare “passeggiata” ir klaidžioti aplink, cobble nulupa egzotišku alaus kalbėtis su draugais tik ne pub ar sėdi prie stalo ne kavinė gatvėse. Tai leis jiems praktikos, vienas iš nacionalinių sporto čia: vertinti ir būti matoma.

Take a walk ne Campo De Fiori teisę iki vidurnakčio, ir jūs galite vaišinti sau stebėjimo kekių sleeked jaunų žmonių iš priemiesčių leistis, parodyti save, ir pabandyti kalbėtis iki užsienio mergaičių kaip šiuolaikinės (bet nekenksmingos) plėšrūnų. Ką nors folkloristic ir stereotipiniais gal, bet ne taip toli nuo tiesos.

Kai naktį yra beveik baigtas ir atėjo laikas eiti namo, paprastai vietiniai Norėčiau atsiduoti į vieną iš jų mėgstamas įpročius, susiję su Romoje naktinės pramogos: jie paimti “cornetto” (raguolis) ir gerti karštų Kapučino namo kelyje. Jie sustabdyti vienoje iš vis dar atviri kavos strypai arba vienoje iš “cornetterie” (laboratorija, kuriuos gamina tų skaniai saldus traktuoja) išplito visame mieste (kurios adresas yra kartais vienas iš miesto geriausiai saugo paslaptis) ir šventė per šiltas cornetto (Paprastasis, alsuoja džemus, su custard grietinėlės, su nutella arba medus) atsisveikinti su naktį.

Atostogų į Romos ir Romos miesto bus specialios atostogos visai šeimai. Turima turai yra kažkas visi gali mėgautis. Jums reikia šiek tiek laiko savo skrydžių Į Roma, įtraukiant keletą muziejų ir kitų istorinių vietovių. Jūs taip pat rasite, kad restoranai yra nuostabi ir virtuvė yra neįtikėtinas. Jūs galite mėgautis tam tikrą naktis veiklą, taip pat. Yra daug klubai ir barai naudojasi gėrimas ir kai kurie šokiai. Gyvų pramogų yra tai, ką turite pamatyti. Roma yra įspūdingi vieta apsilankyti ir praleisti šiek tiek laiko. Tarp į turai ir kitų pramogų, rasite ką nors naujų ir įdomių daryti kiekvieną dieną, kad jūs esate ekscytująca mieste Roma.

Gauravks yra straipsnių rašytojas, kurių pagrindinis dėmesys plotas yra kelionės. Jo straipsnius skirtingų kelionių temomis, pavyzdžiui, ir skrydžių Į Romeand Pigus viešbučiai Romeare paskelbtas įvairių interneto platformoms. Nepamirškite, kad vizitas jo svetainės į >

Rašyti komentarą