Naktinių klubų & Toremolinos clubbing

parašė , 2012-03-22 16:30

Toremolinos yra pajūrio kurortas Costa del Sol, Ispanija. Su siautėjantis naktinis, ši vieta yra labai gerai, jei norite eiti “klubas-hopping”. Čia yra keletas gerų vietų ji:

1. Įdomus Beach

Įsikūręs Avenida Palma de Mallorca, šis diskoteka ir naktinis klubas turėtų būti didžiausias klubas Europoje, featuring keletas šokių grindys ir net baseinas, su personalo, atsižvelgdama į rankšluosčiai. Ji puikiai tinka suvirpinti ieškančių ir apibrėžiant jo žodis yra įspūdingas. Ne tik dydis, bet taip pat jos architektūra ir valandų (įdomus Paplūdimys yra atvira nuo 10 val iki 7). Jauniems turistams ir vietiniai panašūs, apsuptas garsiai muzikos, turėti daug laiko čia.
2. Paladžio diskoteka

Jei įdomus Beach ne jums pakankamai thrills, jūs turėtumėte pabandyti paladžio diskoteka. Su trijų šokių grindys, baseinas, Piorunujący muzikos ir crazy valandų (3 am į 9 am), sudaro puikus receptas sunkių vakarėlio. Vėlgi, minios yra jaunas ir multi-nationality ir žino, kaip šaliai iki aušros. Nustebinančiame ekstravagantiškų ir įspūdingi apšvietimo sistema, svečių DJs ir kabaretu aktų vasaros mėnesiais būtų viena iš labiausiai žinomų ir Szalony vietų į Toremolinos. Ne tikėtis, kad tinkamai veiktų kitą dieną, jei jūs išdrįstų, turintys vakaras paladžio.

3. Eugenio Disco ir Piano Bar

Tai klubas gali tikrai tiktų skonį ir jums turėtų ateiti čia jei ieškote kažkas classier ir mažiau varginantis. Nežinau jei jis gali net būti vadinamas klubas, kaip ji funkcijos elegantiškas Grecian Apstatymas atskiras kabaretu, diskoteka, šalies ir naktų, pritraukti visų amžiaus grupių. Tai daro jį unikaliu ir jums bus visiškai love it.

Ken myli Toremolinos gyvenimo. Su šiek tiek abejotinas reputaciją kurorto miestas turi daug puikių restoranų ir naktiniuose klubuose, kur jis gali tikrai tegul pats prarasti.

Rašyti komentarą