Naudojasi kai kurios tango ir salsy Čikagoje

parašė , 2012-03-27 12:14

Chicago putojantis naktinės pramogos ateina kaip atgaivinant keitimas į kitų JAV miestų ir nors daugiausia vietiniai gyventojai ir turistai nori likti netoli ką jie žino ir susieti ne jų vietos laistymo skylę. Iš esmės, naktiniuose klubuose ir baruose muzika yra pokropił visoje vėjuotas miestas su populiariausių turistų dėmės Linkolnas Park, nevaldoma ir Sexton tais atvejais, kai vietiniai gyventojai ir tarptautinių turistų skrydžiai į Čikagos bus rasti skirta tik apie kiekvieną tipo iš tempo ir mėlyni ir Džiazas, rokas ir Indie muzikos klubus. Miesto paupys naktinės pramogos yra populiarus tarp gyventojų ir turistų vienodai o piano barų ir įvairios viešbučiai. Įdomių naktinis scenoje Čikagoje bus niekada nusiminusi savo svečiams vietiniai, taip pat keliautojus skrydžiai į Čikagos

Žalia gamyklą: Jei ieškote kai kurie iš geriausių jazz ir muzikos aplink, ir kai kurie vėsioje vietoje su istorija, žalia gamyklą yra tinkama vieta jums. Al Kaponė, Charlie Chaplin ir Gloria Swanson dažnai buvo žalia gamyklą jų laikais. Antradienį ir ketvirtadienį naktys funkcija pakabinti muzikos, bet tango ir džiazo visada padaryti savo išvaizda.

Crobar: Tai didžiulis šokių klubas gali sutalpinti iki 800 įdomus mėgėjams, bet visada atkreipia didesnį minios nei kad įskaitant vietinių gyventojų ir turistų iš įvairių šalių per Pigūs skrydžiai į Čikagos. Šokių klubas, bus rasti įvairių DJs žaisti jazzing tarptautinių hitai. Be to, taip pat yra padidėjusi platformų, kad atidėtos jums parodyti savo geriausias šokių juda. Jei šokių nėra jūsų palūkanų, jūs galite mėgautis sušvelninami posėdžio į vieną iš keturių strypai arba jų malonus aplinkinių teritorijų. Žmonės ketinate rezervuoti skrydžiai į Čikagos turi būti kartais juostoje sugavimo pramogos Pasakų gabalas.

Rockit Bar ir griliu: jei jūs esate medžioklė stilingas juosta aplankyti tai yra matuojamas vieta būti matyti, tada Rocklit Bar ir griliu yra geriausias jums. Priekinis juosta yra daugiau putojančiu, bet jūs taip pat galite atskleisti atsipalaiduoti Salon, esančių laiptais gauti pabėgti nuo visų jazzing triukšmo ir minios. Vieta turi kažką, kas savo lankytojų per skrydžiai į Čikagos. Jei esate medžioklė kai kurių puikus juosta, gėrimų ir maisto, tada bandykite Kobė mėsainiai ir bulvytės, kurie yra paruošti Trumas naftos.

Rašyti komentarą