Neto paslaugų teikėjams teikti plačią tempas pasirinkimai

parašė , 2012-02-15 19:13

Neto paslaugų bendrovių St Louis gali suteikti vartotojams greitai interneto pasirinkimus. Taigi jei manote norimą greitį ir tuo metu kovoja su vangus telefono ryšį, kodėl gi ne keisti į didelę tempas neto?

Aukšto tempas ryšį gali tirti pareiškimą iš komfortą savo nuosavybės pagalbos. Rasti Pasjonujący srityse to check out šie kaip Granto ūkio arba vaikų muziejus, palmės-dėl susidurti. Ir tik suaugusiems, ten yra plūduriuojančius kazino ir naktinių klubų vertiname.

Yra prieinamos per didelės spartos interneto pasaulyje įvairiais greičiais. St Louis vietoje, AT&T 1 iš žinomų žaidėjų didelių tempas arenoje, siūlo didelę greitis neto ir grupuojama sprendimus puikus taupymo ir lankstumo.
Daug žmonių nėra tam tikrų tempu jie turi gauti tiesiog nes jie ne suprasti visų techninio ώargono. Deja, tai gali reikšti, jie nusprendžia dėl greičio, tai yra taip pat palaipsniui, savo interneto veikla, arba jie pasirinkau žymiai didesnis tempu nei jie reikalauja, ir išlaidų dearer–mėnesį kaina nei jos reikia.

Greitai greitis paprastai asortimentą iš 1 mbps 20 Mbps. Frazė “mbps” reiškia megabitų per 2nd, nurodo greitį per 2nd, kad info perkeliama iš neto į jūsų kompiuterį.

A vieną mbps tempas yra daug lėčiau nei tempas, 20 mbps. Taigi visi jums reikia turėti omenyje, kad kuo didesnis dydis, įėjimo frazė “mbps”, tuo didesnė tempas. Vienas mbps greičiu (25 kartus greičiau nei telefono) yra aukštos kokybės jei naudojate neto pagrindinio neto naršyti arba studijuoti savo el.

A trys mbps greičiu, kuris yra 50 kartų apsauga siekiant pagreitinti nei telefono yra puikus muzikos atsisiuntimo, interneto naršymas, interneto bankininkystė, peržiūros filmai ir Kuklus rinkmenų siuntimas.

Nepaisant to, jei jūs tikrai manote, kad reikalauti tempą, tada jums 5-12 mbps ryšio, kuris yra devyniasdešimt-200 kartų greičiau nei dial-up! Su šiomis a greitai ryšio, jūs būsite pasiruošę padaryti beveik nieko ne visi internete greitai ir greitai, pvz., peržiūra, eksponatai srautinių Tv ir filmų, atsižvelgiant aspektas funkciją žaidimai, atsisiųsti filmus ir siunčiant ar gaunant didelius failus.

Interneto paslaugų įmonių Minneapolis, kitą Midwest miestą, taip pat gali pateikti didesnis greitis internete. Taigi jei jūs esate contemplans perkelti į Mineapolis arba tiesiog nori geriau neto ryšį, jums siūlo vieną.

DSL jungtis yra labai bendro Mineapolis su puikus tiekėjų kaip Qwest Online, kuri rodo, galite naudoti jūsų dabartinė fiksuotojo jums prisijungti prie kitų planetos ir raskite iš daug daugiau apie šį pareiškimą, kaip Walker meno centras ir Amerikos populiarus Mall. DSL patrauklumą yra, kad galite atlikti ir priimti telefono skambučius kaip bendro, net jei esate neto! Ir atsižvelgdamos į tai, kad jūs nenorite diegti toliau mobilusis telefonas linija, tai ekonomiškas alternatyva.

Vienas ypač būdas išėję visoje jei didelis greitis neto yra lengvai prieinama jūsų vietoje yra į natūra į savo fiksuotojo ryšio telefonu sumą, gatvių sandorio su arba zip kodą į paieškos atlikti, interneto svetainė, skirta įvertinti nesutrumpinta skirtingų interneto paslaugų teikėjai. Jei jums atrodo, kad teikėjas tokiu būdu sutaupysite daug laiko ir nusivylimas.

Kartais IPT turėti specialių pristato naują vartotojams. Jie galėtų tiekti nemokamai modemą, pinigų atgal dar kartą ar net už atlygį kortelę. Numatyta, kaip tai gali būti labai gražus, jei jūs esate contemplans persiorientuoti į greitai neto ryšį.

Kaip matote, nėra interneto greitis, kad tiktų visiems, nuo švelnaus vartotojams Muskularny klientams, kurie tikrai nori peržiūrėti filmai internetu. Taigi jei jūs esate neišleisti kovoja su lėtą telefono ryšį, kodėl gi ne persijungti į didelės tempas interneto gana ir nagrinėti pareiškimą jūs gyvenate?Daugiau info t1 paslaugų teikėjo

Admintratror

Rašyti komentarą