Nustatytas dėl savaitgalį Getaways aplink Bengalūras gaivus pertraukos

parašė , 2011-11-25 01:38

Geriau žinomas kaip “Indija Silicio slėnio”, Bangalore yra viena iš sparčiausiai augančių miestų šalies. Su daug pagirtinų švietimo institutai, aplodismentų heavy industries, telekomunikacijų organizacijoms, ir programinės įrangos įmonės pagrindinės buveinės miestą gali būti tiksliausią vadinami “Geek šalis”. Laimei yra įvairių botanikos sodai, Pasakų barai ir naktiniai klubai, baiminantis įkvepiančią šventyklos ir gamtos parkų a rejuvenating pėsčiomis visame mieste ir tuo atveju, jei savaitgalį artėja Bengalūras žmonės turi įvairių galimybių savaitgalį getaways aplink Bengalūras. Tai yra pasirinktys per lengvai kelionės atstumas ir gali būti jums iš verslo aplinką ne laiku; kelionės aplink Bengalūras savaitgalį Czarujący daug želdiniai, soulful ramybė ir kerintis kriokliai duoti savo kelionės krepšelį

Puikus planą pabėgti Szalony miesto Gyvenimas Bangaluras turi būti įtraukti šie:

Apsilankykite inovaciniams plėvelės miestas: kaip jūs apima apie 50 km atstumas ne jums ateis per Pasakų atrakcionų parkas pavadintas, inovaciniams plėvelės miesto Bengalūras. Esančiuose Bidai šiame parke gali suteikti jums ir jūsų šeimai visiškai dozavimo įdomus ne savo įvairių pramogų. Nėra vaško figūrų muziejus, Dinozaurai muziejus ir specialus skyrelis vaikams, vadinamas “Cartoon miestas”. Prieinamą visomis priemonėmis ir parkų bilietus svyruoja nuo Indijos RUPIJŲ 300-1 000 x priklausomai nuo to, ką norite, padengti per vieną dieną visi skirsniai aplankyti. Pramogų veikla apima Go-Karting, Mini golfas, jodinėjimas ir parko Akcentai yra Aqua Karalystė, Nawiedzona Mansion, mados kavinė, amerikiečių kalniņi, laukiniai laukiniai Vakarai, amfiteatras ir daugiau.

Džiunglės Safari Mudumalai nacionalinis parkas: jei jūs esate Nuotykių mėgėjas, tada jums reikia eiti šiek tiek toliau, apie 224 kilometrai nuo miesto, kur Mudumalai nacionalinis parkas. Parkas yra vienas iš pirmojo laukinės gamtos šventyklą, kada nors, įsikūrę valstybėje ir yra nestled apsvaiginimo Nilgiri Hills Šiaurės vakarų pusėje. Idealus variantas, savaitgalį getaways aplink Bengalūras parkas yra padalintas į 5 diapazonus, t. y. Masinagudi, Thepakadu, Kargudi, Mudumalai ir Nellakota. Džiunglės Safari jums bus kartu su ekspertų gamtininkų centras ir vadovai, kurie bus priimti jus per dykuma ir padės jums vietoje bandų įvairių nykstančių rūšių Indijos dramblys, Bengal tigrai ir kitų kenkėjų, pvz., leopards, Gauras, Aksis ir daugiau.

Pikniki aplink Hogenakkal Falls: Pack jūsų maišai mažų iškylą ne Hogenakkal Falls ir mėgautis mažų kriokliai pakopinis per gražus dekoracijos ir gaminančių ritmiškas garsai akyse. Apie 120 kilometrų nuo Bengalūras ne Hogenakkal jūs galite mėgautis neskubantis popietę ir galite mėgautis karšto naftos viso kūno masažas, vietos masažistas pradedant Rs 50 tik. Post masažas dušo pagal falls, laikoma gydymo ir tokiu būdu labai rekomenduojama.

Iš įvairių pirmiau minėtų pasirinktys yra vieni iš geriausių už savaitgalį getaways aplink Bengalūras. Ar ramus languid atostogų vaizdingos kriokliai arba Pasjonujący Safari ar net vaikiško įdomus tema parkų, galimos visos ne greitai automobiliu nuo Bengalūras taip, ant jūsų kelionės batai ir pradėti žaisti.

Rašyti komentarą