Oras – klimatas mumbai mieste

parašė , 2012-12-30 11:57

Kadangi mes visi žinome, Mumbai miestas yra išdėstytas Vakarų Maharaštros valstybės pakrantėje. Tokiu būdu Mumbai yra labai įtakoje Arabijos jūros ir jos vėjai.

Nors dauguma žmonių sutiktų, kad Mumbai turi tiktai vieną sezoną visus per Orai Anykščiuose – ‘VASARA’, iš tikrųjų yra trys sezonai. Mes turime Karštą Karštą Vasarą, šlapią lietingą sezoną ir vėsią žiemą. Kai kurie žmonės taip pat gali pridėti prakaituotą piktą Karštą spalio mėnesį kaip atskirą ‘sezoną’ todėl, kad tai tarp lietūs ir žiema.

Temperatūra Mumbai vasarą paprastai nekyla virš 38deg Celsijaus Orai Anykščiuose. Kadangi tai yra pakrantės miestas, tai labai drėgna vasaras ir lietingą sezoną, siekiant į 90 % drėgmę. Tai pasidaro nepaprastai lipnu, prakaituota ir erzinantis vasaras, kuris apima per kovą į birželį. Žmonių kantrybės lygmuo mažėja – vandeninis vartojimo padidėjimas ir tuo pačiu metu vandens tiekimo mažėjimas. Tai yra Mumbai ironija. Jūs surasite žmones, perkančius daugiau saulės ekranų, dėvėdamas saulės akinius, valgydamas mango ir slėpdamasis tarp skėčių. Bet galų gale tai, tačiau niekas netrukdo Mumbaikar būti socialinis, besilinksminantis kietas ar žaisti daubos kriketą.

Tada atvyksta labai lauktas Lietingas sezonas nuo birželio vidurio iki rugsėjo. Yra atodūsis palengvėjimo ant visų veidų po pirmų kritulių. Temperatūra krinta žemyn nedaug, bet tačiau tai labai drėgna. Yra skėčių, lietpalčių ir batų per visą miestą. Iki tol, kol tai neužlieja, lietūs yra laukiami. Bet todėl, kad mūsų Savivaldybės Korporacija yra taip ‘Orai Anykščiuose‘, kiekvienas musonas mato savo akciją masinių potvynių, vanduo loggings, sunkus eismas ir maksimalūs automobilių gedimai. Tai yra ‘MUMBAI’ jums.

Atvykite spalis, ir karščio kilimai vėl. Ledai, Sulčių svečių kambariai, kokosinis vanduo, sviesto pienas, mineralinis vanduo ir Kolos mato jų pardavimus ant kilimo. Net nepaisant to, kad tai karšta, mes Mumbaikars tikras žinome, kaip turėti Diwali ir sulaikyti vėsus.

Dabar čia atvyksta geriausias Mumbai sezonas. Tai yra sezonas turistui ir vestuvėms. Taip, jūs manėte tai teisė – Tai yra taip vadinamas Mumbai ‘Žiemos’ sezonas. Tai prasideda lapkritį ir trunka iki pradžios kovo. Nors visiškai ne reikalingas, jūs surasite žmones, sporto jų lengvi švarkai, skaros, pasivaikščiojimai ir taip toliau. Temperatūra vos tik eina apačioje 15deg, ir maksimali temperatūra lieka tarp 23deg į 27deg Celsijaus, bet dėl vėsaus brizo ir sauso klimato, mes visi mėgstame šį sezoną Mumbai.

Įvertinti klimatą Mumbai penkiuose Orų prognozė Anykščiuose – karštas, drėgnas, šlapias, vėsus, sausas. Bet vienu žodžiu – ‘KARŠTAS’. Taip, Mumbai yra karščiausias miestas visuose aspektuose. Kai tik jūs liekate čia, jūs tik nenorite išvykti.

Vienas atsakymas į “Oras – klimatas mumbai mieste”

  1. Gerda says:

    Šiais laikais orai būna įvairiausi- galima tikėtis labai didelio šalčio, galima tikėtis labai didelės šilumos, todėl reikia nemapiršti apie kokybišką vėdinimo sistemą (https://www.rekuperatoriucentras.lt/vedinimo-sistemos ).

Rašyti komentarą