Paskolos menininkams

parašė , 2017-08-13 00:17

Tiek įprastiems darbuotojams, tiek studentams, tiek menininkams, visiems kartais yra aktualios gyvenime paskolos. Kai papuolame į finansinę bėdą, kai netenkame darbo, kai turime planų, kuriems riekia pradinių investicijų – tuomet paskola padeda mums atsitiesti ir daug ką padaryti geriau. Kaip jaučiasi menininkai, kai jiems reikia skolintis?

Dirbant savarankiškai gauti sunkiau

Paskolos pigiaiFaktas tas, kad bet kokios paskolos yra suteikiamos tik esant visoms garantijoms, kad besiskolinantysis tikrai galės grąžinti visą pasiskolintą sumą. Jeigu kažkas nori skolintis, yra tikrinamos žmogaus pajamos, jo mokumas, ir tam padeda įvairios institucijos ir įrodantys faktus dokumentai. Kuo rimtesnė paskola, tuo daugiau reikalavimų. Štai būsto paskolą gauti ne taip ir lengva ir kiekvienas atvejis apsprendžiamas individualiai. Pavyzdžiui, jeigu žmogus dirba ne pagal darbo sutartį, o savarankiškai, jam reikia būti sumokėjus labai daug mokesčių ir deklaravus labai dideles savarankiškas pajamas. Tik tada ir tik tokiu būdu jis gali gauti iš tiesų didelę paskolą. Tačiau tai sukelia ir nepatogumų, kadangi reikia turėti tą pastovumą. O individualiai dirbantieji dažnai dirba mažiau pastoviai. Be to, reikalaujama, kad tie mokumo įrodymą tęstųsi jau keletą metų, kai būsto paskolai gauti pakanka gražiai dirbti tik metus. Savarankiškai dirbantys menininkai apskritai dažniau kelia įtarimus ir dėl to su jais rečiau sudaromos ilgalaikės būsto paskolų sutartys. Tačiau greituosius kreditus jie vis dar gali gauti panašiomis sąlygomis kaip ir kiti.

Menininko statusas suteikia kitų garantijų

Reikėtų pridurti, kad taip pat paskolos nėra suteikiamos kažkokiu lengvatiniu keliu menininkams. Kai, tuo tarpu, menininko statuso (meno kūrėjo) statuso turėjimas apskritai sukuria labai daug pridėtinės vertės socialinių garantijų atvejais. Menininkas gauna daugiau draudimų, už jį sumokami kai kurie mokesčiai, garantuojamas minimalus stažas ir kt. dalykai.

Kam skolinasi menininkai?

Jeigu menininkui tenka skolintis, tam, aišku, yra ir priežastis. Kokia? Pavyzdžiui, žmogus gali norėti pasiskolinti tam, kad susitvarkytų savo gyvenamojo ploto klausimą ir galėtų, pavyzdžiui, laisvai gyventi kur nori. Kad būtų galima susiremontuoti kokį namą ar sodybą ir ten gyventi, o ne visada mokėti nuomą už kokį nors butą ar kambarį. Taip pat menininkai gali skolintis ir investuodami į kokį nors meno projektą, nes visos priemonės visgi kainuoja ir niekas jų tiesiog taip dykai neduoda. Vadinasi, yra nemažai priežasčių, kada ir kodėl menininkas turėtų skolintis, o patogiausias būdas tą daryti galbūt yra greitieji kreditai.

Vienas atsakymas į “Paskolos menininkams”

  1. Gerda says:

    Na manau, jeigu meninkas dirba su individualios veiklos pažymėjimu ar su verslo liudijimu, tai reiškia, kad jis gauna legalias pajamsas ir jau tokiu atveju tikrai neturėtų būti didelė problema gauti paskolą. Reikia tik kreiptis į bankus ir unijas dėl palankiausio pasiūlymo.
    http://kku.lt/paskolos/

Rašyti komentarą