Paslėptas baruose ir restoranuose paslaptis ištirti iš Londono viešbučiai

parašė , 2012-02-11 10:07

Londono gali būti žinomas dėl savo geriamojo kultūros, tačiau ar žinojote, kad kai kurie kapitalo geriausia barai ir restoranai išliks slaptas? Paslėptas underground arba senas Viktorijos tualetai, Londono paslaptis barų ir naktinių klubų apkarpyti mažiau vietose, ir jei laimė, kad vienas iš jų rasti tada jūs išimtinę įmonės:

Kamštiena ir butelio

Įsikūręs teisę širdyje Leicester Square ir arti daug populiarių Londonas viešbučių, tai nenuostabu, kad kamštienos ir butelio vis dar sugeba likti slaptos. Tačiau, jei žinote, ką jūs ieškote neįmanoma rasti ir kamštienos ir butelį. Restoranas yra tarp dviejų Nocenots bilietą kabinų Leicester Square Cranbourn Street ir yra Meka dėl vyno mėgėjams. Meniu yra daugiau nei 308 vynus, ir tai nėra tiesiog vynai, savininkas Don Hewitson keliavo pasaulyje ieško mažų vynuogynų, kad daugiau nišą ir neįprasta vynams gaminti
Vyno juosta taip pat tarnauja maisto, ir jei esate zonoje pietums tada siūlo du kursai £ 11 spręsti yra viena iš pigiausių šioje srityje miesto.

Salon Bohemia

Vienintelis būdas, kad jūs galite gauti į Lounge Bohemia Shoreditch yra su išlyga. Svečiams, kurie tvarko rasti paslaptis vieta ir įjungti išjungti-tikimybė, kad jie bus leista, visi buvo kreipėsi, net jei vieta yra tuščias. Šios taisyklės, ir nors ji atrodo šiek tiek problemų, tačiau kokteilių viduje ši vieta yra verta to. Išradimų patinka The Holy rūkymo, įteiktas Biblijos su Smilkalai ir myrrh dūmų ir odos smegenų Courvoisier nėra jūsų neišsiskiriančių gėrimų, nors Levandos crème brûlée su sutirštinto pieno, levanda degtinė, advocaat ir papildyta su sunku cukraus turi yra beveik kultas po.

Cellar durų

Nors yra daug Londonas Viešbučiai ir populiarus musicalowym uždaryti-iki, yra tikimybė, kad jums bus pėsčiomis tiesiai praeityje įėjimo į rūsį durų bent du kartus. Šis buvusios visuomenės patogumui gausiai redecorated ir dabar siūlo nusmukęs aplinka ir kabaretu iki 60 žmonių vienu metu. Stop θia apie šeštadienį po pietų aukštos Tea(se) ir galite žiūrėti Burleska akto šių intymūs apylinkėse egzotišku arbatos ir nibbling scones ir clotted cream. Po to trauktis į pokerio stalo ir grynaisiais jūsų lustai, o Pete Saunders, gyvena pianistas ir buvęs Dexy vidurnakčio bėgikų žvaigždučių vaidina džiazo, rinkinys.

Calloh Callay

Old Street nuo labiausiai populiarus turistų pramogų ir viešbučiai į Londonas, lankytojų, kad atidžiai galite rasti, Chanel-esque dvigubo C, Calloh Callay. Viduje juostoje klientams galite gerti kokteilių iš Gramofonai, patefonai, arba Lewis Carroll įkvėpė meniu pasirinkite kitų skanus concoctions. Gavę jūsų gėrimų negalima sėdėti pagrindinių juostoje ir juos gerti, vietoj atidaryti drabužių ant nugaros sienos, ir rasite paslėptus plaukimo kuri kartą pėsčiomis per mano galite paslėpti atgal juosta.

Rašyti komentarą