Patirtis turtingas istoriją, San Francisco

parašė , 2012-03-02 23:41

Matthew Wade ‘s Barbara © 2010 m., visos teisės saugomos

Jei visi jūs kada nors matė Kalifornijos paplūdimiai ir naktinių klubų, jūs skolingi jis sau praleisti keletą dienų San Franciskas. Prabangus viešbutis Apgyvendinimas pasidalinti waterfront su istorinių pastatų; boutique parduotuvės vie erdvę tarp žuvų prekystaliai, garsaus Žvejo Wharf; ir išdidžiai jutting iš įlankoje yra žinomas tiesiog kaip The Rock sala kalėjimą. Šis nuostabiai įvairių miesto siūlo kažką kiekvienas keliautojas, bet istorija mėgėjams, waterfront yra negalima praleisti.

Istorinis laivą į San Francisco jūrų nacionalinio istorinio parko
1887 Sausio, naujai christened Balclutha nustatyti plaukioja iš Anglijos veža beveik 3000 tonų akmens anglių į San Francisco. Birželį, po padarė mėnesių trukmės kelionę aplink Žaliasis Kyšulys, ji plaukęs į San Francisko “saugaus uosto” (kai ji būtų apie Kalifornijos kviečių apkrovos prieš atlikdama ir kelionės atgal Anglijoje. Balclutha’s ilgai ir atskirti karjeros, įtraukti sustoja tokių egzotinių uostuose, Naujosios Zelandijos, Chignik Bay, Aliaskos, ir Catalina Island, kai ji turėjo pagalbinį vaidmenį filmą, Mutiny ant lazdelės. Šiandien ji yra visiškai atkurta ir sveikina lankytojus į San Francisco jūrų nacionalinio istorinio parko.

Kaip jūs laive Balclutha, jums bus vežami atgal į laiko prieš sunkvežimių ir plokštumų, kai prekių judėjimą rėmėsi Płochy vėjai ir temperamental jūrų. Čia sužinosite, kaip įgulos gyveno mėnesius jūroje, dažnai su jų šeimos ir net jų augintiniai kartu bendrovės. Stebėti jūsų vadovas, kaip jis rodo – per daug nuotraukų ir eksponatų – ką jis tikrai patinka uždirbti savo gyvenimo kaip jūrininkas. Jums gali tiesiog rasti, kaip dažnai jie, kad nuotykius ne visada kaip romantiškas, kaip atrodo.

Kelionių pasaulio labiausiai žinomų kalėjimo

Iš plaukiojimo laivų skaliste saloms, San Franciskas turi daug pasidalinti su istorija mėgėjai. Alcatraz sala tarnavo kaip kalėjimą iš 1859 iki 1963 m., ir kadangi į ankstyvą aštuntajame buvo mėgstamiausia turistams. Lankytojai gali pamatyti langelio, įsikūręs Al Capone, įrankiai kaliniai taurieji, naudoti daug bando pabėgti, ir išgirsti pasakojimai apie kaliniai, kurie gali tik padaryti jį – nors niekas nežino, tikrai. Galite imtis apžvalga priežasčių nuoma Alcatraz Cellhouse garso kelionė, arba jei jums patogiau, dalyvauti viena iš daug specialių renginių National Park Service pavaduojančius.

Yra daugiau šioje saloje nei apleistų kalėjime, nors. Alcatraz personalas ne tik dirbau čia, bet jie ir jų šeimos nariams, gyveno dėl “The Rock” taip pat. Siekiant labiau priešišką aplinką patogus, jie įvesti įvairių nevietinių augalai ir gėlės į jų sodai. Per dešimtmečius salos užimtumo ir sodai atkūrimo 2003 m., daugelis šių spalvinga augalų klestėjo. Lakuotais bliumai padengti salos ir padaryti Alcatraz’s sodai beveik kaip populiarus turistams kaip pati kalėjimą.

Nuo aukso iš kalvų aplink San Franciskas aptikus, plotas išgyveno didžiulį augimo. Jei vieną kartą buvo nedidelis kaimas, dabar stovi klestinčią metropolija su gyvybinga kultūros centras. Didžiuojasi savo paveldą, city San Francisco skatina įvairovę išlaikant tvirtus ryšius su anksčiau per istorinių eksponatų kaip Alcatraz ir San Francisco jūrų parkas. Planuoti buvimo prabangus viešbutis San Francisco Embarcadero ir jūs taip pat galite mėgautis geriausias abiejų pasaulio.

Autorius Bio

Barbara Wade rašo Argonautas viešbučių, San Francisco prabangus viešbutis tik žingsniai nuo istorinio waterfront. Apsilankykite juos internete ne >

Rašyti komentarą