PET draugiškas sodai apsilankymo Dorset

parašė , 2011-11-28 11:16

Geriausia apie naudojasi jūsų Dorset šventės yra, kad yra tiek daug pamatyti ir padaryti čia. Yra nuostabi Nuotykių Teminiai parkai, žavinga pilių, senovės fortų, gražus sodai, fantastinis restoranų, madinga naktiniuose klubuose, gyva juostos, didelė prekybos zonų ir gražių paplūdimių aplankyti Dorset atostogų metu. Be to, apsistojantys vieną iš upscale Dorset atostogų Kotedώai bus jūsų atostogos dar labiau įsimintina. Šių Dorset atostogų Kotedώai yra be maitinimo vienetai, kurie idealiai tinka mažų, taip pat daug žmonių grupėms. Jei atsitiktų būti keliauja su jūsų augintinė pakulos, jūs net prašymus dėl pet draugiškas Dorset atostogų kotedžai. Čia rasite kai kurių pet draugiškas sodai aplankyti Dorset atostogų metu.
Upton šalies parkas

Nors prabangūs Dorset atostogų Kotedώai yra pet draugiškas, gali ne visada norite palikti jūsų augintinė namuose. Taigi, turėtumėte aplankyti Upton šalies parkas. Jis yra įsikūręs tik keturių mylių atstumu nuo Pulas, tik trumpalaikis vairuoti nuo α kotedώai. Upton šalies parkas yra puiki vieta lankytis žmonėms visų amžiaus grupių, taip pat kaip ir jūsų augintinė. Oficialią sodai atsitikti, kad šis parkas apima teisę į miško takai graži ir patraukli skirsnyje. Apsilankykite augalų centras galimybę pirkti arba tiesiog turėti žvilgsnis į kai kurių puikus vazoninių augalų. Taip pat galite sustabdyti švietimo centre, norėdami sužinoti apie turtingas kaimo paveldo iš reindžeris, patys! Tada jūs lankotės Peacock galerija turėti žvilgsnis į kai kurių gražus eksponatų. Sustabdyti Peacock Tearoom gražus pavalgyti ir kai kurie arbata. Upton šalies Park yra atidaryta per savaitę nuo 9 ryto iki nakties. Lankymūsi Upton šalies parkas yra turi Dorset atostogų metu.

Honeybrooke ūkio parkas

Apsilankykite Honeybrooke ūkio parkas mėgautis malonus ir atsipalaiduoti dieną su savo šeima Dorset atostogų metu. Kadangi tai yra pet draugiškas, jums nereikės palikti jūsų augintinė namuose. Šis parkas yra įsikūręs Wimborne, kuris yra tik trumpą iš Dorset atostogų kotedžai. Ūkio parkas yra mažas ganymo plotas gyvūnams. Taip pat gali būti malonu vaikščioti upės šio parko. Apsilankykite kavinėje už puikūs gydyti, įskaitant namų pyragaičiai, kavos ir arbatos. Jūs taip pat valgyti lengvųjų užkandžiai čia jei jūs manote, reikia gauti atnaujinti. Šis parkas parduoda sąžiningos prekybos produktus, kurie yra puikus Bo Jangles parduotuvė perka ir padaryti unikalus dovanos savo artimuosius. Honeybrooke ūkio parkų lieka atidarytas nuo antradienio iki sekmadienio nuo 9: 30 ryto iki 5 val Tai puikus būdas praleisti visą dieną su savo šeima.

Rašyti komentarą