Pigūs viešbučiai Ibiza: Šokiai iš Dawn Dusk

parašė , 2012-01-07 16:27

Ibiza yra klasifikuojami kaip šalis sostinė pasaulyje, ir su tiek daug naktiniuose klubuose, įsikūręs White meno ji tikrai nėra sunku pamatyti, kodėl. Balearų salos tikrai ateis į gyvenimą per vasaros mėnesius ir explodes su garsiai muzikos, Bębnienie beats ir non-stop šalies atmosferos nuo gegužės pabaigoje iki rugsėjo pabaigos. Per šiuos mėnesius DJs ir pirmaujančių gamintojų iš visų pasaulio turi savo klubas naktų. Salos kapitalo Ibizos miesto ir San Antonio yra dvi pagrindines sritis, kur vyksta, naktinės pramogos. Todėl šias dvi vietas yra taip pat populiariausių, Ibiza viešbučiai. Kiekvienas turi kai kurie miego kartais ir nors tipiškas 24 valandų laikotarpis apima hopping šalis autobusų kaip tik zmroku pertraukos ir tada šokių iki aušros, daug Ibizos viešbučių padėti, kad patirtis daugiau malonus pateikiant šalis autobusai, pusryčiai bufetai ir revigorating spa paslaugos

Viršų Ibiza klubai Daugelis Ibiza’s naktinių klubų uždirbo superclub statuso ir yra žinomi visame pasaulyje, bet kur jūs baigti vyksta į salą, jūs pastebėsite, kad jūs niekada pernelyg toli nuo naktinis klubas, diskoteka ar juostos. Tų klubai paprastai pradėti sezono hosting atidarymo naktį šalys, featuring didelis vardą DJs ir muzikos aktai iš visame pasaulyje.

ES Paradis The Fiesta Del Aqua vandens šalys vyko šis naktinis klubas yra legendinis ir Romos teminius San Antonio klubą pavaduojančius jiems keletą kartų per savaitę populiarus vasaros sezono metu. Fiesta Del Aqua naktys Es Paradis visą šokių grindų transformuojasi į baseinas. Klubas yra viena iš labiausiai eklektyczny muzikos politiką į salą, žaisti viskas iš Balearų namas ir trance rock. Kai jis yra laiko galvą atgal į vieną iš Pigūs viešbučiai, žiūrėti, kad Es Paradis piramidės – 120 pėdų ribą atveria pirmasis saulės spindulių.

Grynas Pacha Ši super-club turi pajėgumų, 3000 ir pritraukia madinga Ispanijos ir tarptautinių klientų. Klubo spalvingi, aukštos klasės vibe leidžia upscale vieta praleisti iš vakarinė išdorotus į viršų. Ji specializuojasi Balearų namas muzikos, tačiau siūlo kai kurios veislės savo line-up, taip pat. IT features laiptais terasa ir didžiulis šokių grindų, kad sprawls per kelis lygius klubas.

Eden Trance ir namas aficionados gali daryti įvykus nelaimei su naktį, šis naktinis klubas, vadovauja vienas radijo DJs Pete Tong ir teisėjas Jules, kurie padėjo dizaino DJ kabinoje. Didelis naktys klubas yra sprendimas sekmadieniais su teisėjas Jules ir penktadienį Wonderland šalys su Pete Tong.

Kosmoso Erdvė galbūt Garsiausios nightclub saloje ir numato poilsiautojų unmissable galimybę. Ji yra daugiausia techno vibe, su kai kurių kitų muzikos veislių proga. Klubas siūlo didžiulis patalpa žemyn į headliners, taip pat saulėlydžio terasa, kur jūs galite chill šiek tiek. Laiptais, ji Caja Roja ir Premier Etage, ramus dėmės klasikinis beats.

Rašyti komentarą