Praleisti savaitgalį, Barselona, Ispanija

parašė , 2011-11-21 14:38

Daugumai globe kojos, Barselonos savaitgalį yra didelio prioriteto sąrašą dėl miesto, jos istorinės prielaidos ir neįtikėtinai naktinio gyvenimo dvasia. Šis Ispanijos miestas architektūros grožio ir naktiniuose klubuose, ne pėsčiomis nuo miesto centro Turtingumą yra pagrindinių priežasčių, kodėl šalis mėgėjams likti čia.

Miesto siūlo daug elementų, ekskursijų ir pramogų, kad iš tiesų yra iššūkis ir turizmo pasirinkti, ką jis nori daryti. Dauguma lankytojų karšto populiarus Sagrada Familia bažnyčia, Picasso ir Joan Miro muziejų, Christopher Columbus statula ir Kabelinė automobilių važiuoja viršuje Tibidado Hill, kai vienas gali mėgautis miesto oro požiūrius.
Galite aplankyti vieta, dviejų ar trijų diena savaitgaliais. Tačiau laikotarpis yra per trumpas, kad gerai ištirti miestą. Yra daug dalykų padaryti, kad jums niekada maniau, kuris prasideda bananų valtis atrakcionai ir buriavimo dėl jachtų apsipirkti ir kurortų Nuotykių žaidimai, lankytinos vietos, golfo ir akivaizdžiai garsaus Ispanijos futbolo. Jei ketinate organizuoti stag arba vištų šalis čia, tai geriausia samdyti profesionalų, įsikūrusios šalyje už pagalbą ir patarimus. Jie visada yra įrengti išdėstyti viską, nes jie turi įgaliojimus vesti derybas su vietos tiekėjais ir gali padaryti jūsų pastangų ir išlaidų gana mažiau.

Barselonos savaitgalį gali daryti daug dalykų. Tiems, kurie mėgsta daryti pirkinių, šis miestas turi pasiūlyti į dizainerio butiki kur galite rasti suknelės ir kitų rinkiniai, naujausia mados tendencija. Pchła rinkos bus rasti Mercado Del Encants, siūlo didelį kainų prekių. Tie, kurie grožėtis futbolo, Nou stovykla stadionas yra turi aplankyti kartu su kitų Barselonos Lankytinos vietos. Jis yra Barselonos futbolo klubas namuose.

Yra kitos užklasinė veikla kaip quad dviračių, go-karting ir paintballing, kurie yra labai populiarus mieste ir tvirtas pakrantes pasiūlyti idealus ant žemės, šiuose sportiniuose renginiuose. Kosta Brava pakrantės yra ideali vieta hangout tiems, kurie, pavyzdžiui, vandens sportas, kaip bananų valtis atrakcionai ir parašiutu. Parašiutizmas gali būti puiki galimybė tiems, kurie nori Pasimėgaukite šokinėja nuo plokštumos turi αώvelgti Šis gražus miestas.

Dėl to, kokia gali būti jūsų interesus, keliones, savaitgaliais, šis miestas gali man atminimo visų formų ir užtikrinama, kad jums nebus nusivylė kai matote miesto Panoraminis grožybė.

Rašyti komentarą