Puerto Banus – A atsipalaiduoti savaitgaliais

parašė , 2011-10-27 10:26

Puerto banus yra mažas marina į Ispaniją. Jis yra įsikūręs Marbella vakarus. Ši vieta yra mažas ir gana todėl jis pritraukia daug turistų, kurie loo dėl taikaus savaitgaliais. Pagrindinė vieta pamatyti yra marina. Marina galima laikyti 915 valtys, kiekviena valtis ji 8-50 metrų vietos. Tai vieta nekilnojamojo turto.

Jis vieta yra labai graži vieta. Gatvės alsuoja butiki, barai, barai, naktiniuose klubuose. Tai ideali vieta mėgautis kaip jums patinka. Ši vieta x veiksnys yra žymūs klasės žmonės ir laukus galite pamatyti čia išlaidas jų atostogų ir atostogų.

Na po šiek tiek pranešantis apie Puerto Banus, norėčiau pasiūlyti jums kad prieš ten eiti arba organizuoti savo buvimo ten, jums reikia žinoti, kokia laiko norite praleisti? Tai ką reiškia yra … kaip norite praleisti savo Puerto banus vištų savaitgalį ten? Specialiai mergaičių ir moterų

Ar norite turėti drąsus savaitgalį arba norite turėti raminančią ir raminančią savaitgalį? Kokia būti jūsų pasirinkimas, jums reikia pirmiausia turi žinoti įvairių dalykų, kad jūs galite gauti ir padaryti savo, tada jums reikia žinoti apie apgyvendinimo patalpas ir paltai, siūlo jums. Kai visa tai daroma, tada nuspręsti dėl pakuotės pagal jūsų pasirinkimą jums, jūsų draugai ir jūsų šeimai ir pradėti, pakavimo.

Puerto Banus turi visų rūšių įrenginių jums, ir kiekviena iš jų siūlo, ko tiksliai ieškote. Jei jūs ieškote Nuotykių, rasite dalykų, kuriuos galite padaryti ten ir jei ieškote ko, lepinti save, tada kad patalpos taip pat yra prieinama ten. Jodinėjimas žirgais į paintballing, iš diskoteka naktys tema šalims, iš masažo parlors prabangūs SpA, iš povandeninis nardymas į vyksta žūklė, viskas yra įmanoma ir gali būti surengtas jums. Aš tikiu, kad visiems jums taps Puerto banus vištų specialios Puerto banus savaitgalį.

Rašyti komentarą