Reklaminė registravimo – Kinijos E-cig PCC – Kinijos stiliaus. E-cigarečių

parašė , 2011-11-06 14:00

Vieną promo etiketės. Pastaba tekstas, sakydamas: “Reklaminė ne pardavimas”

Promo vieną (trumpas, reklaminė vieno) yra vienas, kad pateikiamas visuomenei naktiniuose klubuose, radijo stotys, muzikos leidinių ir kitų žiniasklaidos priemonių įrašų siekiant aiškaus tikslo, skatinti naują bendrą arba visiškai naują albumą. Nors konkrečiai skirtą profesinės diske jockeys, o ne parduoti, jie yra dažnai prašoma muzikos kolekcininkai vis dėlto.

Reklaminį vieno paprastai pripažino savo ribotą lainerių pastabos ir viršelio iliustracijas, taip pat savo unikalų katalogo numeris (arba kartais trūksta). Gana dažnai, vinilo įrašais bus išduodamas bendras kartono liemenę arba Baltojoje knygoje rankovių nors CD bus išduodamas plonas klejnot atveju arba kartono rankovių
Taip pat gali skatinti būdingo sąlygas, įspaudžiama ant disko arba jos viršelio, visų pirma “dėl skatinimo naudoti tik.”

Vieną iš anksto promo paliktas DJs kartais savaičių arba mėnesių prieš vidaus išleidimo duoti įrašo etiketės galimybę sukurti vieną susidomėjimą ir matuoklio atsakas į vieną. Skirtingai nuo galutinio reklaminį vienos, tai yra, paprastai bandymo presuoti arba baltos etiketės ir tokiu būdu yra gaminami tik veikia. Tradiciškai, reklaminė kopijos buvo tiekiami DJs per muzikos baseinai. Nepaisant gera ketinimą, ten buvo kai kurie ginčas per pramonės, kad jei pažangiosios skatinimas yra geras dalykas, ar ne. Statybos palūkanų yra natūraliai yra geras dalykas, bet jis gali paaiškėti, kad tikslaus atvirkštinio poveikio, kai suinteresuoti asmenys negali rasti nauja daina įrašo parduotuvėse gana ilgą laiką.

Reklaminė įrašų yra platinamas komercinės AM ir FM radijo stotys airplay forma arba CD arba skaitmeninių parsisiųsti. Šie singlai paprastai funkcija tik Remix daina, bet taip pat gali apimti alternatyvus remiks redagavimus, Originalus albumas versija arba net skambinti iš kabliai.

Kai jis ateina į Elektroninės šokių muzikos, 12 colių įrašus ir CD vis dar daugiau populiariausių žiniasklaidos, kuriuo reklaminė įrašai gali būti paskirstyti DJs klubą pramonėje. Šie singlai paprastai funkcija vieną ar daugiau išplėstas remixes (kartais vadinamas „klubas derinys”), pavadinimas stebėti, nėra visuotinai prieinami visuomenei, taip pat pirminio išplėsta versija, kuri daugeliu atvejų yra pati klubas draugiškas. Kai kuriais atvejais, diskas gali būti Anonimas tarpvėžės ženklinimo ar apskritai trūksta etiketes. Dažnai atitinkamas CD taip pat gali būti radijo redagavimo ir kitų alternatyvų gabalų, kad ne padaryti jį ant 12 colių įrašyti pati, ir tokiu atveju CD yra nurodytas kaip maxi-viena CD. Reklaminė įrašai taip pat gali būti skaitmeninių įrašų, mp3, mp4 ar wma formatus neskatinti nelegalus kopijavimas ir įgalinti veiksminga išėmimo iš apyvartos kai reklaminė laikotarpis yra pasibaigęs.

Tai nėra neįprasta, kad vieną būtų galima atitikmens ypač tų žanrų, kad daugiausia orientuota į klubą paraiškas promo.

Daugelis bendrovių šiuo metu pasiūlyti reklaminių rinkinių didżejów, radijo naudojimo ir panašūs naktinių klubų. Formatas yra growingly ant CD formatu, bet kai kurios kompanijos vis dar siūlo reklaminių rinkinių, vinilo taip pat. Dauguma, rinkiniai yra Žanras būdingos (kaip ir dauguma iš CD baseinai sankaupomis), bet taip pat yra rinkiniai, kad pasiūlyti įvairių žanrų (pvz., sankaupomis iš DMC ir muzikos Factory) derinys. Tokių rinkiniai yra paprastai išleidžiami kas mėnesį. Be to bendrovės, kurios veikia tarptautiniu mastu, taip pat yra daug bendrovių, kurios teikia nacionalinės akcijos medžiaga sankaupomis pavidalu.

Rengiant versijos paprastai arba radijo redaguoja arba pratęstas / 12 “remixes daina, yra šiek tiek priklausomai nuo tikslinės auditorijos. Klubo scenoje muzikos paprastai ilgiau ir lengviau žaisti išplėstas remiks formatą, kadangi daugiau gatvės orientuojasi muzika yra paprastai išleidžiami kaip radijo redagavimus. Ji paprastai trunka kelias savaites po išleidimo į pradinį promo vieną būtų prieinamas reklaminių rinkinių. Tai yra papildoma nauda turintys dainas, kai jie jau turėjo kai kurių išleidimo ir yra, taigi ne kraujavimo krašto niekas buvo išgirsti iš, bet dar paprastai ne buvo išleistas masinėms rinkoms dar.

Kai kurios tarptautiniu mastu pripažintas bendrovių yra

Dee Jay akcijos (Švedija)

Dar žinomas kaip muzikos gamyklos (UK) pagrindinio mišinio

Radijo įmonių INC.(US) tarptautinis radijo stočių / DJs

Sidabro & juoda (Ukraina)

Daugelis besivystančią bendrovės taip pat yra siūlo žinomų ir mažiau žinomų spaudai.

Nuo plataus pralaidumo interneto prieigos ir profesionalų įrankius, pvz., iPool, buvo nustatyta, muzikos platinimo internete skatinimo. Įrašų bendrovių pateikti savo muzikos, garso failus ir naudotis internetu kaip platinimo kanalo. Priešingai įprastu būdu platinti reklaminė įrašų, tokio pobūdžio reklaminė paskirstymo yra greičiau ir pigiau.

Bendrovių, specializuojasi šio tipo skatinimo, pvz., zipDJ, EatDigital ir chaltūra akcijos, tapo labiau žinomų pastaruoju metu.

Kategorijos: Muzikos industryHidden kategorijas: straipsniai, trūksta šaltinių nuo 2009 m. kovo

Visi straipsniai, trūksta šaltinių

Visi straipsniai chemija

Chemija nuo 2008 m. gruodžio

E-komercijos įmonė Kinija siūlo kokybės produktų, tokių kaip Kinija E-cig PCC, Kinijos stiliaus. E-cigarete, ir daugiau. Daugiau informacijos, apsilankykite EGO. E-cig šiandien!

Rašyti komentarą