Samdyti New York Limuzinai keliauti per dažniausiai populiarus New York naktinių klubų

parašė , 2011-10-22 11:40

New York City taip pat yra vienas iš gyventojų pareiškimą valstybių ir galbūt iki šiol labiausiai jaudinantys. Jis tikrai yra, Taigi, privalomas bet kuriai atskirai naudotis princo Niujorkas Limuzinai momentas, dalyvauti prabangūs, ekstazės, taip pat spalvinga naktinis klubas miesto centre. Niujorkas Limounise taip pat ateis naudinga o šokinėja iš vieno madinga klubą, dar vienas, kad jis visada geriausiai naudoti vieną.

Turi apsilankymo naktinių klubų Niujorke

Gyvenimas viduje New York City yra gana unikalus. Išdaužti kliūtis pilietybės, rasės, spalvos, taip pat kalba, piliečių iš visiškai skirtingi Tautų visame pasaulyje atvykti į New York City ir padaryti jį savo namuose. Miesto papildomai allures daug daug Svečiai iš beveik visose gyvenimo srityse ir iš visų skirtingų šalių
Dauguma žmonių, kelionės į miesto nustatyti, jie skonio, pramogų ir dūkimas, pasiūlytus klubai mieste, kurių miestas yra labai gerai žinomi.

Šiame straipsnyje aš aptarti geriausia naktinių klubų per norite išbandyti, jei keliaujate su ryžius, klasifikuojamus Niujorkas Limuzinai Nyc. Visi šie klubai yra bene didžiausias per miestą.

Cielo

Cielo yra tarp paslepiamas naktinių klubų Niujorke, jei ji nėra, paslepiamas. Muzikos scenoje yra tikrai fantastinis čia. Tai tik Tarptautinės muzikos, muzikos siuvinėjimas, sukurtas iš muzikos žanrai, pavyzdžiui, Afro-Lotynų, techno, solo ir nu džiazo. Muzika yra labai novatoriškų čia, ir taip ji jokiomis aplinkybėmis nustoja Tešas asmenims. Kada nors įdomaus klubas faktinis adresas yra:

Cielo 18 mažai W 12 St, tarp 9-asis EPF iš Vašingtono, Niujorkas, NY 10014, telefonas: 212-645-5700,

Ketvirtadienis ‘s Ketvirtadienis ‘s, kad yra santrumpą garsų iš Brazilijos, yra tikrai Lotynų Amerikos šokių klubas, kai tiesiog paliesdami kojų rimtai nėra pakankamai, jums reikia perkelti kūno jaustis pojūčių. Šis naktinis klubas yra arti SoHO, taip pat Vakarų kaimas.

Lotynų, Samba ir Afro-Pop paprastai yra pagrindinis muzika, atlikti čia; derinys, kuris visada yra patrauklių, ypač, kai prisijungė su vėsioje užkandžiai, išgaubtais čia. Šis naktinis klubas naktį nesiruošia būti pakankamai. Jūs norite grįžti čia daugiau ir daugiau. Ir geros naujienos yra tai, šis naktinis klubas niekada uždaro iki 4 AM, o tai reiškia, jūs turite tona kartą švęsti. Garsai, Brazilijos (ketvirtadienis) adresas yra siūlomas po:

Ketvirtadienis ‘s 204 Varick St, ne W Houston, New York, NY 10014, telefonas: 212-243-4940

La Belle Époque

La Belle Époque yra faktiškai įdomių paskirties būti, ypač dėl penktadienis naktų. Šis naktinis klubas penktadieniais virsta pamišęs. Tai žinomų organizuoti Lotynų muzikos ir Argentiniškas Tango šokių funkcijas. Labai svarbu, kad jūsų Niujorkas limuzinu į šią šokių klubas patirti malonumą, aš atskleisti. Norėdami tai padaryti, turėsite naršyti gatvės adresu:

La Belle Époque 140 2nd Ave, tarp 8-ojo ir 9-asis EPF St, Niujorkas, NY 10003, telefonas: 212-924-7077

Tai nėra tik naktiniuose klubuose, kur vienas gali atsipalaiduoti sau New york City, ne pagal ilgas shot. Tai sudaro tik a ledkalnio viršūnė. Paieška pagal vandenyno ir pamatysite Tytani, įskaitant Nuosvyros, taip pat LQ gulėti ten, pramogų žmonių ir teikti jiems masyvi vietos, kad neramumai. Šiose srityse yra visada visiškai, net Nuosvyros, nepriklausomai nuo jos yra išimtine klubą.

Kai Niujorko tai kaip Niujorko do: dirbti sunku ir šalis exceptioanlly.

Klubai NYC sustabdyti iki 4-5 AM, ir tai reiškia, kad jūs turite visą naktį mėgautis. Tiesiog samdyti puikus Niujorkas Limounise padėti jums Pikantums kelionės metu, per.

Išsinuomoti naują Niujorkas Limuzinai už kelionę ir pradėti patiria, yra tikra New Yorker!

Rašyti komentarą