Seksualus moterų

parašė , 2011-10-05 01:11

Kaip vaikas, Louboutin reguliariai nukniaukti iš mokyklos, iš 12, žiūrėti į kai kurių Paryžiaus naktiniuose klubuose, showgirls, nes jis buvo sužavėti savo kostiumai, ir nurodo tai kaip savo pagrindine įkvėpimo tapti avalynės dizaineris amžiaus: “[showgirls] įtakos man daug. Jei jums patinka aukšti kulniukai, tai tikrai galutinis didelis kulno – viskas apie kojų, kaip jie atlikti patys, kūno puošimas. Jie yra galutinis piktogramos.” Nors aukšti kulniukai louboutin susidūrė su daug opozicijos po savo sprendimą palikti mokyklą taip anksti, jis teigia, kad jo ryžtą buvo sustiprintas po žiūrėti interviu su Sophia Loren, kurioje ji pristatė jos sesuo, sakydamas, ji turėjo palikti mokyklą, kai ji buvo tik 12 TV, bet kai ji pasuko 50 ji gavo savo laipsnį. “Visi aplodismentų! Ir aš maniau, “gerai, bent jau jei aš apgailestauju I ‘m going to būti, pavyzdžiui, Sophia Loren sesuo

Krikščionių Louboutin batai (gimęs 1964) yra avalynės dizaineris, kurie pradėjo savo linijos aukštos kokybės moterų bateliai Prancūzijoje 1991 metais. Nuo 1992 m., jo dizaino, įtraukti blizga, raudona poliruotas padais, kad tapo jo parašas. Kovo 27, 2007, krikščionių batai, raudona vienintelis pateikė paraišką įregistruoti JAV prekių ženklų apsaugos šio raudona vienintelis dizaino.

Christina Aguilera taip pat Louboutin savo kūrybos, dažnai nešioti juos į įvykius, ir per savo 2006-07 atgal į pagrindai kelionių ventiliatoriaus. Madona dėvėjo krikščionių louboutin kūdikių batukai koncerto Live Earth. Japonijos džiazo atlikėjas Shiina Ringo buvo pastebėjau dėvėti daug Louboutins per savo juostos CD veislės skatinimo. Louboutin taip pat skirtos batai, paspauskite pop pojūtis Mika, kurios jis wore savo liepos 4, 2008, rodyti ne Parc des Princes. Leigh Lezark ir Rachel Bilson taip pat yra žinomi gerbėjai iš geriausių siurbliais batai. Paris Hilton, Blake gyva, Amanda Bynes ir Rihanna taip pat buvo dėmėtojo nešioti garsaus raudona soled batai. Taip pat, Christian Louboutin sukurta juodos spalvos batus su sidabro Žirgynai ypač Ciara, kurie buvo fotografuotas daug kartų dėvėti įvairių skirtingų Louboutins.

Rašyti komentarą