Shisha, Kaljanas: rūkymas naują kaprizas

parašė , 2011-11-10 12:54

Shisha, rūkyti per taip pat žinomas kaip Kaljanas arba vandens vamzdžio, tematikos tabako populiarumą galima vertinti iš shisha Kaljanas barai ar ataugų Vakarų pasaulyje holai, skaičiaus. Daugelyje šalių, pvz., JAV, Didžiosios Britanijos ir Australijos, shisha, Kaljanas rūkyti yra rida įgyti kaip populiarus pastime, paaugliams. Kad kaprizas net pasiekė madinga vietas pvz., Westwood, Kalifornija, naktiniuose klubuose, Čikagoje ir Miami’s South Beach ir net Las Vegasas. Shisha Kaljanas malonus vaisių tematikos dūmų daro labiau priimtina, nei cigarečių rūkymas. Skonius įeina apple, kuris yra labai populiarus, braškių ir žemuogių, vynuogių, ananasų, abrikosų, mėtų, rose ir net cola. Su gyvenimas tapo taip fast-paced, shisha Kaljanas barai teikti daug jaunuoliams su “kietas” socialinės dėmės, jeigu jos gali turėti pavalgyti, taip pat valgyti
Shisha Kaljanas juostos dažnai padėti užpildyti tuščia nesant barai, kai įteikiamas alkoholio, ypač Azijos ir Arabų bendruomenėse. Aktas rūkyti shisha Kaljanas sako, kad jie kilę iš Indijos submeniu žemyno srities, kuri dabar sudaro Indijos Pakistano sieną palei Indijos valstijos Rajasthan ir Gudžarato (Gujarat). Rūkyti shisha Kaljanas yra tradiciškai kaimo pramoga, bet dabar yra populiarus tarp jaunimo subkontinento, ypač daugiau nei turtingųjų nariai. Shisha Kaljanas barai Pakistane ir kitų musulmonų šalyse užpildyti tuščia nesant klubai ir barai. Nikotino lygiai yra gana saugus 0,5 %, o dūmai yra Nr dervos. Vieną galite pridėti prie jau įvairių skonių pridėti ledo, vaisių sulčių arba pieno, Kaljanas. Tai taip pat pakeičia efekto ir dūmų Kaljanas shisha tekstūros. Jis sakė, kad Turkija yra kur shisha Kaljanas atėjo į formą ir stilių, kurį mes žinome šiandien. Variantus galima rasti visame pasaulyje, Irano, Pakistano, Indijos, Izraelis, Bangladešo ir net Filipinai. Shisha Kaljanas taip pat labai populiarus arabų pasaulyje, ir daugelis shisha Kaljanas barų Vakarų šalyse sporto Arabų muziką ir dekoro yra daugiau derliaus jaustis. Shisha Kaljanas pramoga taip pat nustatė namo Pietų Afrikoje, kur jis praktikuoja Indijos ir Žaliojo Kyšulio Malajų Bendrijų. Šiaurės Amerikoje, shisha Kaljanas barai įrodyti būti geras verslo tais atvejais, kai yra didelė jaunimo populiacijų, ypač arabų, Indijos ir Pakistano populiacijas. Būtų tikslinga čia norėdami parodyti, kas sudaro reguliariai shisha Kaljanas. Shisha Kaljanas sudaro 6 pagrindinių sudėtinių dalių: 1. bowl, taip pat vadinamas vadovas. Tai taikytina tabako arba shisha. 2. Priekinį stiklą. Kaip matyti iš pavadinimo, priekinio stiklo apsaugo shisha Kaljanas degimo sparta nuo vėjo. 3. 4 Žarna. “Prapūtimo vožtuvas”, kuris prijungtas prie vandens jar valyti sužiedėjusio dūmų oro ertmę. 5. Vandens jar, Kaljanas pagrindo turi vanduo atvėsina ir moistens dūmų. 6. Plokštelė, kurios veikia kaip yra peleninę.

Neseniai atliko shisha Kaljanas naudojimo Pakistane tyrimą bandymų rezultatai yra abejotini apie realų poveikį žmonių sveikatai, kuris pridedamas prie paplitęs tikėjimas, kad shisha Kaljanas rūkyti iš tiesų yra ne kaip kenksmingi, cigarečių rūkymas rūkyti shisha vamzdžiai.

Rašyti komentarą