Shoreditch; Naujas West End of London?

parašė , 2012-02-04 23:32

Per pastaruosius penkerius metus, Shoreditch buvo vieta atrasti naujas galimybes naktinės pramogos pasaulyje, Super ir naujausias barai, barai ir klubai Londone. Popularised, menininkų, jis buvo visiems po žeme bei mados sąmoningas tipams, kurie atrodo šiek tiek kūrybos ir nežinoma, kai spręsti iš naktį Londone.

Shoreditch barai ir klubai yra mažesni West End naktinių klubų, jie yra Pasipuošęs naujausią miesto meno tendencijas ir vidaus, ir bus žaisti į naujausią muzika jums gali rasti, iš anglų Folk, Dubstep. Gėrimai yra pigiau, įrašas mokesčiai apatinės ir yra rawness, kad bus padauginti komerciniais šokių grindų, Leicester Square. Pabandykite Hoxton ponis arba t skonis, pirmiau juostą.
Tai, kas yra pieštas, Londoner ir turistų tiek, ir padarė tai yra fantastinis alternatyva ir šaukiantį, overhyped ir labai brangių naktinių klubų Vakarų pabaigoje. Shoreditch baruose ir klubuose per metus, padidėjo greitai, ir visada yra kažkur naujo atrasti, kad bus išlaikyti savo naktų iš Romans įdomi ir explorative.

Neseniai, nors naujosios bangos Shoreditch vieta yra buvo popping ant gatvių Old Street ir Hoxton. Juosta ir klubas operatorių dėmėtojo galimybę pasinaudoti su ugnimi ir fantastinis gatvėse Shoreditch paduotą tam tikrų aromatą West End šių dalių rytų Londonas. Tai buvo subtilus perλjimas, kad bus nepastebimai dauguma Shoreditch šalies goers, bet tai yra svarbus stebėjimo, kad kaip gali atstovauti tik iš esmės pakeitę Londonas juostoje pradžios ir klubas scenos.

Atrodo, baro ir klubas savininkai jaustis, yra daugiau paklausos aukšto pabaigos kokteilis geriamojo ir daugiau išskirtinių, swanky interjeras pritaikymas Shoreditch minios. Shoreditch dabar konkurentų West End, kaip vienas iš viršų Londonas naktinis gyvenimas paskirties vietas taip, kad duoda pinigų ir klientų pritaikymas. Galbūt ne visi nori prakaituotas, šviesą įkvėpė, Chequered marškinėliai dominuojamoje šokių grindų vistiek? Taigi kokia vietose aš aš diskutuoti?

Gerai, galime priimti Glo Glo juosta, pvz. Įsikūręs į rūsyje iš The Great Rytų valgomasis, tai mano, kaip paslėptas nariai klubas, paslėpti į išskirtinių viešbučių Mayfair ar net Tokijas, širdyje, todėl jūs galbūt būtų šiek tiek supainioti potknie visoje šią juostą į penktadienį naktį Shoreditch. Su sėdimosios vietos apvyniojamas visi pagrindiniai centro-gabalas juosta, galite sėdėti ir puikϋs aptarnauja baudą kokteilių. Siūlydama sklandžiai namas Beats, ir visiškai pokalbių ir juoko elektros atmosferą kampe yra DJ. Ši vieta yra klasės ir stilių, gausa ir yra ilgas būdu iš įprastų Indie-grafiti įkvėpė Shoreditch juosta. Šis ženklus nauja tendencija naujosios bangos Shoreditch kokteilis barų.

Glo Glo nėra vien tik, yra daug kitų barų Shoreditch, siūlančios daugiau West End, stiliaus patirtį. Imtis kelionę į žr devyniasdešimt aštuoni juosta uždanga kelyje. Tai yra buvęs nariai juostos, kuri dabar dingo viešųjų, ir kai kurių geriausių ir kūrybinės kokteilių aplink Shoreditch. Jums bus sužavėtas su elegantiška fortepijonas ir ekscentriniu bet gražiai paruošta Apstatymas; tai yra paslėptas perlas juostos.

Prognozuoti ši tendencija tęsti, mes pamatyti daugiau ir daugiau West End tipo vietose atvėrimo Shoreditch, bet su daugiau stilių ir klasės, ateis didesnis gėrimų kainos todėl ji gali palikti Shoreditch senojo laikmaèiai, elementų Dalston vietose. Shoreditch dabar yra pirmaujanti Londonas Naktinis scenoje ir manau, siūlančios net daugiau veislių barų, klubai ir barai tik gali būti gera tiems, kurie mėgsta Shoreditch kaip vieta Londone išeiti.

Rašyti komentarą