Svečiose: jūsų Maljorka kelionės kontrolinis sąrašas

parašė , 2011-10-16 10:43

Šventės Norėdami Maljorka yra praktiškai įstaiga šių dienų, ypač tarp Didžiosios Britanijos keliautojams. Iš tiesų, šeimos nariams eiti aukštos kokybės kurortai ir puikus oras, o tų jų 20s pradėti savaitės trukmės escapades kirpimo ir turėti daug laiko, salos daug naktinių klubų. Taigi, jei jūs ieškote ideali pabėgti į Viduržemio jūros jums turėtų ateiti čia. Dar tai visada geriausia planuoti šių dalykų – Štai trumpas kontrolinį sąrašą jūsų kelionę.

Jūs galite svarbiausių susitarimas yra jūsų viešbučio: čia dėmių tendenciją kristi į dvi plačias kategorijas – vietas dėl clubbers, ir tie, visi kiti. Jei esate čia, eiti, ir turėti įdomus laiko, jums tikrai turėtų užsisakyti į šalies viešbutyje jie pigus ir daug įdomus. Tačiau, jei jums ateina su savo šeima, paskutinis dalykas norite yra krzyczeć žmonių pulkais griauna savo laiką
Taigi atidžiai ir rasite ką nors, jums ir jūsų grupė-jūs tikriausiai praleisti daug laiko savo viešbučio, gauti vieną su teisė tonas yra labai svarbus.

Taip pat reikia nustatyti, ar jūs ketinate pasirinkti all inclusive paketą – šio tipo kelionės matys jums mokėti už savo skrydžių ir viešbučių buvimo maisto vieną smūgį. Tai yra puikus būdas gerokai sumažinti savo išlaidas, kai vyksta atostogų, tačiau ji apriboja jūsų lankstumo, kaip bus priversti turėti visus savo valgiai vienoje vietoje. Paprastai, all inclusive paketai yra puiki idėja, tačiau turėtų atidžiai svarstys parinktis.

Galiausiai, jums reikia surinkti kai kurie elementai užtikrinti jūsų laikas yra išleisti. Pirmiausia jūs turėsite kad skrybėlę ir kai kurie sunblock kad tau praleisti visus atsigauti nuo nemalonus įrašymo laiką. Taip pat nepamirškite priima prekes, jus linksmins į paplūdimį, t. y. knygų, muzikos grotuvus ir paplūdimio žaislai. Visada geriausiai suderinti šių dalykų su jumis kaip pirkti juos Maljorka gali būti depressingly brangūs.

Šventės Norėdami Palma Nova, Alcudio, Magaluf ir daug kitų puikių kurortai Maljorka yra tikras būdas yra geras laikas-puikus oras, paplūdimiai ir viešbučiai taps viena iš geriausių kelionių savo gyvenimą. Dar būtinai planuojate kruopščiai apgalvoti, ši šventė ir pareikšti teisę stuff, jūs nenorite sugadinti savo laiką, yra blogai paruošti. Jei jūs turite padaryti šiuos tris paprastus ką jūs įsitikinkite, kad turite nuostabų laiką Maljorka.

Rašyti komentarą