Tel Avivas: Vienas puikus atostogų paskirties

parašė , 2012-01-27 14:32

Jei esate narkomanas kelionės ir mėgautis juda visame pasaulyje, čia yra vienas daugiau ir nuostabi vieta turi būti su savo kelionės sąrašą. Tel Avivas, labai mažas miestas, Viduržemio jūros pakrantė Izraelio, taip pat vadinamas šalies finansų kapitalo miestas yra patraukli naktinis gyvenimas, gražus paplūdimiai, aukšto pastatų ir kavinė kultūros užsienio turistų paskirties. Nors nėra pakankamai didelis, jis yra antras didžiausias miestas Izraelyje ir maždaug 51 kvadratinių km. žemės plotas.

Miestas yra taip pat vadinamas The White City, tiesiog, nes jos tarptautinės stiliaus pastatų ir populiarių Bauhaus. Miestas gavo tarptautinių balsu savo naktinis gyvenimas ir paplūdimiai ir dėl šios priežasties jis yra vienas iš labiausiai palankias tarptautiniai turistai pasirinkimus
Jei vienas nori keliauti į Tel Avivas, tai ne daug pastangψ, kaip beveik kiekviena šalis turi savo skrydžiai į ten.

Miestas yra vienas iš didžiausių oro uostų pasaulyje ir geriausia Vidurio Rytuose. Vieną kartą jūs jau ten ir jums bus praleisti dangaus didėjančiomis pastatų miesto. Jie visi aplink miestas ir švyti naktys. Yra daug viešbučių, savo buvimo patogiai, nedaugelis iš jų yra naujo apibrėžė iš senų Bauhaus pastatų ir yra susijęs su jų istorija. Vizito į miesto yra nebaigti, jei jums ne patiko miesto paplūdimiai.

Tel Avivas paplūdimiai yra tikrai ilgai big Beach miesto, kuris yra yra parted daug paplūdimių į Vakarų pusėje. Jie yra identifikuojami po populiariausių viešbučiai arba gatvėse. Yra tarptautinio turizmo paskirties, miesto yra gausiai savo natūra maisto ir suteikia visų maisto pavyzdžiui, Kinijos, Indijos, Viduržemio jūros, Prancūzijos, japonų, Italijos, jūros maisto skonio ir kiti. Beveik visos valgyti Tel Avivas namai turi šių rūšių maisto produktų ir daug daugiau elementų. Taip gerai, jūs galite gauti savo skonio maisto. Miestas yra taip pat populiarus dėl savo naktinis gyvenimas ir nustatė pavadinimas “miestas, kuris niekada miega” šiuo klausimu. Kavinėje, restoranai, barai ir viską, kas yra tik gražus ir leidžia jaustis netrukus vėl.

Daugelis keliautojai, per savo vizito ketinimą galite gauti viešbučių, kurie yra labai arti transporto priemonės viduje miesto. Tel Avivas yra geresnės transporto sistemos pasaulyje ir daug turistų, specialiai tiems, kurie yra verslo tikslais gali pasinaudoti viešbučių, esančių šalia oro uostų, traukinių stotis ir daug kitų transporto sistemos per miesto.

Geriausias Tel Avivas yra mano nauja svetainė, skirta parodyti jums šilčiausias ir didžiausią vietose geriausias miestas, Vidurio Rytuose – TLV – miestas, kuris niekada miega! Norėdami gauti daugiau informacijos apsilankykite: puikus atostogų paskirties

Rašyti komentarą