Top 9 Pursuits Stag šalys Torquay

parašė , 2011-10-04 14:40

Torquay yra tarp pirmiausia regionuose Didžiojoje Britanijoje elnias savaitgaliais. Geriausia įsikūręs Pietų, Vakarų pakrantė, nurodytas kaip The English Riviera, Torquay turi ką pasiūlyti visiems, nuo sporto dienų iki švelnaus pakrantės kelias strolls, naktinių klubų ir kazino draugiškas restoranai ir teatrai. Tai lengva pamatyti, kodėl ji tapo viena iš viršų stag weekend pasirinkimus.

Nesvarbu, ar ji yra atskirų pradėti ar grupės veikla, yra pakankamai Stag celebratione veiklą, ieškant stags tiems, kurie ieško daug daugiau sušvelninami požiūris adrenalino maitinimo. Žemiau yra išsamios 8 populiariausių Stag partythings daryti Torquay.
1. Molio Pigeon šaudymo

Visada populiarus pasirinkimas, specialiai elnias savaitgaliais, su aukščiausios kokybės molio, šaudymo įrenginius su visiškai kvalifikuoti instruktoriai. Už mokslą galima, jei reikia, imtis tikslas ir šaudyti už stag weekend.

2. Pho

Adrenaliną ieško, grand prix stiliaus pereiti kartingo yra prieinama arba galbūt pabandyti po tamsoje Racing iššūkis.

3. Dažų kamuolys

Dažų balling veiklą galima rasti vietos vietose Newton Abbot, Exeter ir Torquay diapazoną. Vištų ir stag šalys yra sveikintinas ir aptarnavo už šiose vietose.

4. Energijos valtys / šonkaulių

Su gana daug galios valtis ir šonkauliu chartijos įrenginių Torbay ir netoliese, tai turi suvirpinti prašytojams. Klasės yra arba Ekskursijos ir diena kelionės aplink pakrantė.

5. Quad dviračiai

Geros smagu ir visada populiarus veikla. Išjungti kelių quad biking yra nesutrumpinta ištisus metus. Parengti gauti purvinas!

6. Latawca Banglentės / Buggying

Latawca Buggying arba latawca Banglentės greitai tampa populiariausių forma, vandens sportas, ypač tiems, kurie ieško ypatingos poilsio. Geros kokybės mokyklos yra įsikūrę Torquay, teikti recenzentas sesijų ar kursą. Visos įrangos siūlomas nuoma.

7. Po sulaikymo vanduo, slidinėjimas

Vandens slidės arba paleisties įlaipinimo, abi galimos daug paplūdimių netoliese. Įrangą galima išsinuomoti ir instruktavimas vandens slidės ir Paleisties įlaipinimo profesinės, esate įsitikinęs, kad aukštyn (ir dar kartą žemyn) nėra laiko.

8. Žygiai

Torquay siūlo 22 mylių atstumu nuo pakrantės pėsčiųjų takais iš Šiaurės Torbay pakraštyje Brixham toli pusėje. Pakrantės kelias yra gerai pažymėtos ir viešojo transporto ryšiai taip pat gali būti įrengtos keletą taškų maršruto.

9. Golf

Su šešių pirmos klasės golfo laukai per pusę yra Torquay miesto valandų vairuoti, galima rasti puikus golfo iššūkius. Torquay yra savo kursas su nuostabiu vaizdu ir taip pat ginčija tik palei pakrantę žali ir Churston pristato pirmos klasės golfo. Įvairių kursai yra per paprastą prieigą, įskaitant Dainton, Dartmouth, Exeter ir Teignmouth Torquay.

Yra daug viešbučių Torquay svyruoja nuo 5 žvaigždučių viešbučių iki nebrangūs ir linksmas biudžeto viešbučiai. Ne visi viešbučiai prisitaikyti elnias savaitgaliais suprantama taip būti patikrinkite, ar su viešbučio tuo metu, kai rezervavimo įsitikinti, kad vienos lyties grupių yra sveikintinas.

Kai jūsų elnias šaliai Torquay srityje siekiama jūs atrasite daug Torquay viešbučiai rinktis.

Viešojo maitinimo elnias grupėms, vieta ir kaina tag yra labai svarbus. Daugelyje viešbučių suteikti papildomą vietomis, įskaitant baseinas, gyva juostose, ensuite miegamieji su vaizdu į jūrą. Tai lengva suprasti, kodėl lankytojai užsisakyti dar kartą.

Rasti vienas iš geriausių arba , kad aptarnauti elnias paries, tada pažvelgsime Į paveldo Hotel Torquay >

Rašyti komentarą