Top rated 10 šilčiausias naktiniuose klubuose, Sidnėjus

parašė , 2011-11-30 12:43

Sidnėjus yra gyvybinga, Pulsating širdies Australijos… labai busier, daug daugiau kosmopolitinį ir begalybės daug daugiau prieinamų ir paslaugus nei fizinių Australija, raudona centras širdies! Ir jei you\ esate backpacking Sidnėjus, you\ jums rasti it\’s taip pat gana pigių miesto rasti veiksnių daryti. Yra daug pakrančių pasiekiamos visuomeniniu transportu, lengvai prieinama už mažiau nei $ turai dvidešimt… ir, žinoma, daug malonu val patikrinti iš! Šiandien mes turime paiešką ne labiausiai išskirtinių naktinių klubų Backpackers Sidnėjus.

1. ARQ

ARQ yra į \’superclub\ “Sidnėjus – turi vieną į-do\’s, visų lankytojų. Muzika yra sunkiau laiptais, su daug verslo melodijas, šiuo metu yra žaisti žemyn. Jis yra žinomas kaip gėjų klubas, bet pritraukia faktinės sumaišoma clubbers
Žuvų bako ir, holai yra du labiausiai backpackers Sidnėjus rave apie veiksnių!

du. Pilietinio Hotel

Civic viešbutis yra kiekvienas dalykas visiems į vieną – scrummy Viduržemio jūros restoranas laiptais, sušvelninami pub centro ir šokių klubas pagal. Nauja muzika yra tikra sujungti, žymiai labiau kinta nei ne ARQ, kurios daugiausia vaidina namuose, trance ir kitų Electro. You\ bus gauti šiek tiek džiazo, šiek tiek Blues, melodijas DJ neverpti pora kaip labai gerai paprastųjų klubuose muzikos ir minios vienodai svyravo nuo jaunystės specialistai backpackers namų ūkiams, restoranas.

3. Jackson\’s dėl George

Identiškas Civic Hotel, Jackson\ apie George yra Užkandinė, pub ir klubas visi patalpoje 1 kelių lygių. Yra didesnis asortimentą veiksnių padaryti čia kai you\ esate tik hanging out – yra savaitės baseinas konkursų, Karibų vakare ir psichikos linksmins by.

keturi. SOHO baro ir holas

SOHO baro ir holas yra skirtingas įvairių meno kūrinius Deco tipo klubai ir barai į miestą. Tai vienas pagrindinis dėmesys skiriamas geriamojo ir šokių, tiesiog kaip tikras naktinis klubas turi būti, ir buvo podiums kaip gražiai kaip didesnis šokių grindų, ir yra laikoma kaip sławna Straszyć – Kylie Minogue ir Pierce Brosnan dviejų buvo dėmėtojo čia.

5. Rūsyje

Goin\ “žemyn, žemyn, žemyn… labai geriausiai džiazo, pareiškimą į rūsyje. Tačiau visiškai daug muzikos buvimo vieta daugiau naktinis klubas, rūsyje yra vienas iš geriausių hangouts Backpackers Sidnėjus.

6. Candy\’s butas

Iš Candy\’s Apartment\ žalių pradžia kaip kanalizacijos duobę, su 1880s (tariamai!) ji tikrai nebuvo dech transformacijos. Teisė, čia yra dar vienas kitą reguliariai celeb hangout, ir įdėti visą VIP salė yra ultra-trendy. It\’s pastangų prieinama traukiniu į King\’s Cross.

7. Greenwood Hotel

Jei you\ netrukus po papildomų, nekilnojamojo \’nightclub\ “žinių, atvyksta ketvirtadienis, kai DJs nugaros gyventi melodijas ir naujas muzika yra nepilnametis daug daugiau srovės Greenwood viešbutyje. It\’s taip pat puiki savaitės dienos hangout, su 4 barų, Restoranas ir didžiulis įvairių regionų juostose, naudojasi.

8. Šeimininkas Hotel

Su žemės savininku yra geriamojo ir šokių, tačiau vienas ypatingos svarbos didelis skirtumas iš clubbish įprastų – nauja muzika yra paprastai gyvų vietoj, kompiuterinio. Konfiskuoti valgio metu žemės savininku, kad variklio karbiuratoriaus plūdės kameros iki savo alaus – restoranėlis turi tarifas iš tik 6 $. Jūsų nakvynės Sidnėjus autobusu Parramatta keliu galite gauti čia ir namų ūkio.

9. Didysis Ramiojo vandenyno Blue vieta

Ateis pabaigoje savaitę DJs ir išderinimo centre toonz… taip pat yra restoranas, aptarnaujančių šiuolaikinės Australijos virtuvė su divinae jūros gėrybių daug – pagrindinių programos yra gana respectably kaina apie $20.

10. Mars Lounge

Mars Lounge worldliness.com lankytojų balsavo buvo į pirmininko 100 barų ir visame pasaulyje (!). Mars Lounge buvo neabejotinas temperamentas savo, sudarant palankias sąlygas Latino muzikos ir skanios kokteilių pirmiau buvimo nauja muzika ir alaus.

Yra πimtai hangouts Backpackers Sidnėjus… suteikti šių barų pradinis bandymas ir yra privalomas ateiti per dobrodziejstwami jūsų tebėra trukmė ne mažiau kaip vieną pirma!Daugiau duomenų apie “appartement meuble Monrealio”, jums tikrai turėtų check out: appartement meuble Monrealio

Admintratror

Rašyti komentarą