Užkirsti kelią klausos naktinių klubų ir gyva muzika renginiuose

parašė , 2011-11-12 23:15

Po ilgai savaitės darbo, daugelis iš mūsų laukia, kad dauguma mūsų vakarais ir savaitgaliais nepanaikina ir kuriose de pabrėždamas iš įtemptos savaitės, mes turėjo. Eiti į kino teatrą, naujas lankytis arba vakarėlio naktį į naktinis klubas yra lengvai būdų, kaip atsipalaiduoti ir didžiąją savo laisvalaikį, tačiau jis gali turėti neigiamos įtakos savo klausai, jei tinkamos apsaugos.

Per pastarąjį dešimtmetį buvo nerimą padidinti su žmonių amžiaus pagal 30 kenčia nuo formos fonetinio negalios skaičius. Pirmaujančių medicinos pareigūnams išreiškė susirūpinimą karta, žmonių, kurie klausytis muzikos, asmeniškai įtaisus, tokius kaip mp3 grotuvai arba socialiai per gyva muzika įvykius, kenčia nuo reguliariai bandymus rekomenduojama sveikatos ir saugos vykdomasis per posėdį
Jūs ne turėtų pajusti atkalbinėjo, kad savo klausai, bandomi, kaip turintys profesinės žymės, kaip gerai jūs yra Pasisakymai things gali būti raktas išvengti bet kenkia klausos problemas iš besivystančių.

Įsitikinus, kad galite atlikti bet kurią iš šių patarimų, jūs galite būti aktyviai rūpinasi savo sveikata, fonetiniu požiūriu. Yra daug įvairių formų apsaugos galite samdyti, bet tiesiog prisiminti, kad pailsėti nuo garsiai šaltinių ar nešioti tinkamas klausos apsaugos gali padėti jums tip-top būklei palaikyti savo klausai.

Rašyti komentarą