Vasaros metu mano tikroji 3 žvaigždučių viešbutis, Jesolo Lido

parašė , 2011-09-28 23:00

Jesolo Lido kranto yra maždaug penkiolika mylių ilgas ir siūlo keletą parametrų, mano tikroji yra Hotel Jesolo, kuris reiškia tik 20 metrų nuo paplūdimio, Jesolo Lido, tik 50 metrų nuo Piazza Aurora, kvadrato formos amfiteātrī, kur beveik kiekvieną vakarą, jūs galite mėgautis rodyti pramogų (muzikos, šokio, teatro, ir kt..).

Piazza Mazzini yra tik šimtai kvadratinių metrų ir susitikimo vieta jauniems žmonėms, kurie mėgsta praleisti anksti vakare prieš išvykdami pakrantė naktinių klubų.

Mano tikroji todėl Hotel Jesolo Lido yra turi didelę vietą, ne atsitiktinai pasirenkamas turistai, norintys praleisti atostogas, Jesolo Lido kaip atostogų kurortas. Be to mes galime pasakyti be baimės prieštaravimas, kad visi svečiai, apsistojantys viešbutyje mano tikroji yra labai patogu
Patogus, erdvus terasas, pusryčių švediškas stalas su turtingas ir gausu lengvus produktus, celiacs ir taip pat padaryti šio 3 žvaigždučių viešbutis su pusryčiais mano tikroji stipriųjų pusių.

Jau nekalbant šiltas priėmimas šeimos, kurie valdo šią nakvynės ir pusryčių Jesolo, kurie gali pasigirti dešimtmetį patirtį svetingumo industrijos.

Kaip už miesto, Jesolo Lido, grįžtantiems į savo pagrindinių kraštovaizdžio ypatybes ir paslaugas, skirtas turistams, plotas, būdinga didelė švyturio Paplūdimys ir marina di Jesolo neseniai renovuotiems viešbutis siūlo draugiškas aptarnavimas.

Tada yra ilgas Jesolo, apibūdinamas Paplūdimys paslaugos valdomas įvairių konsorciumams, kurių kiekvienas organizuoja ruožas Paplūdimys, siekiant pasiūlyti maksimalų patogumą turistams centrinės Promenada ruožas. Ėjimas į Piave upės žiočių, mes rasti Jesolo pušų medienos, vieta, kuris yra turtingas augmenijos, kai Viduržemio jūros manifestuose pati visais jo šlovės.

Ruožas Paplūdimys, kad mes galime pamatyti pušų miško išliko vieta laukinių ir nemokamai su kopos ir augmenijos beveik tą patį. Vieną kartą į Piave upę melas nagų žvejų ideali vieta paragauti vietos visi patiekalai, pagaminti iš šviežios žuvies, uosto ne atsitiktinai galite rasti keletą restoranai.

Juda laikinojo įvežimo yra Jesolo Paese, maža šalis su turtinga istorija praeityje, kur galima rasti aplink kai kuriose archeologijos išlieka, Pažinčių į Romos imperijos. Kiekvieną penktadienį pagrindinėje aikštėje Jesolo šalies padengtas daug rinkos prekystaliai, kur jūs galite trovarvici tipiškas gastronominių produktų ploto.

Turistams, kurie nori praleisti relaksuoja atostogų Hotel Jesolo mano tikroji įsikūręs ramioje srityje ir yra visi patogumai, 3 žvaigždutes Jesolo Lido Hotel turi galėti pasiūlyti.

Rašyti komentarą