Vestuvės sode: kaip pasiruošti sodą

parašė , 2018-06-22 17:40

Jeigu norite gražiai paruošti sodą vestuvių šventei, https://parkutechnika.lt/akumuliatorines-gyvatvoriu-zirkles siūlo puikios įrangos, kuri tikrai palengvins visas pastangas tvarkant ir ruošiant sodą. Juk norite, kad jūsų šventė būtų graži – todėl ir ruoštis jai reikia protingai.

Išpjaustyt šakas, krūmus

GyvatvorėsPirmiausia grandininis pjūklas arba sodo žirklės turėtų pasitarnauti iš esmės apšvarinant tą erdvę, kurioje norėtumėte švęsti. Galbūt norėsite, kad ceremonijoje gamtoje atvyktų ir dalyvautų sutuokėjas. Lietuvoje tai jau įmanoma, nors dažniausiai tuokiantieji nenori to daryti. Visgi galima tikėtis, kad viskas bus gerai, jeigu išpjaustysite šakas, krūmus ir galėsite pakviesti sutuokėją į tikrai tam paruoštą erdvę gamtoje. Ir jūsų svečiams reikės daugiau vietos, erdvės, todėl turėsite pasirūpinti, kad viskas tilptų į vieną vietą.

Nupjauti veją

Dar vienas dalykas, kurį būtinai reikės padaryti, tai nupjauti veją. Ji turi būti lygi, paruošta piknikams ar tiesiog pasisėdėjimui pievutėje. Nupjauti veją galima su žoliapjove, su dalgiu ar su vejapjove. Reikia rinktis tokią sodo techniką, kuri tinka geriausiai, tuomet būsite pasiruošę viskam, ko reikia. Nupjovę veją galite džiaugtis, kad didžiausias darbas jau padarytas: išpjaustytos šakos ir paruošta veja. Galbūt esate numatę tam tikrą vietą, kur, pavyzdžiui, statysite pavėsinę, reikalingą ir skirtą būtent pasisėdėjimui su svečiais. Taigi, galėsite maloniai praleisti laiką švarios ir tvarkingos vejos apsuptyje.

Palikti daug atviros erdvės

Jeigu tvarkymosi darbai yra tame etape, kai dar daromi kažkokie sprendimai apskritai dėl želdinių ir kitų komponentų išplanavimo, tuomet dar turite šansą palikti daugiau atviros erdvės, kuri galėtų atrodyti gražiai, būti vieta, reikalinga vaikams futbolui ar kitkam.

Parūpinti pastogę nuo lietaus

Kad ir kaip idealiai įsivaizduotumėte vestuvių šventę gamtoje – gali visko nutikti, o labiausiai neprognozuojamas dalykas, žinoma, bus oras. Kadangi visus klausimus prieš vestuvių šventę reikia spręsti rūpestingai ir iš anksto, tai paskutinę dieną, pamačius, kad artinasi audra, ieškoti išeities nebus gerai. Iš anksto turėsite apsidrausti ir rasti tinkamą palapinę, pavėsinę, paviljoną ar kitokį būdą, kuris leistų šventę padaryti tikrai malonia, gražia ir jaukia. Galite iš Lenkijos pirkti savo pavėsines. Galite užsisakyti jas iš Lietuvos, bet kainuos brangiau. Taip pat galite tiesiog nuomotis: jums tada ir atveš, ir sumontuos, ir išmontuos, ir kėdes bei stalus sustatys, ir viskas bus daug paprasčiau. Parūpinti sėdimas vietas geriau leisti profesionalams, o jums pakaks tiesiog pasirūpinti sutvarkytu kiemu.

Vienas atsakymas į “Vestuvės sode: kaip pasiruošti sodą”

  1. Gerda says:

    Mes darėm vestuves pavasarį, o mano mama pasidarius pas save namie labai gražų sodelį- ten labai daug nuostabių įvairiaspalvių vurginų su dideliais žiedais( https://www.nojus.lt/svogunines-geles/pavasarines-geles/jurginai ). Nuotraukos buvo pasakiškos.

Rašyti komentarą