Vizito į Londonas

parašė , 2012-01-16 16:49

Londonas yra tikrai vienas iš didžiausių pasaulio miestų, daugiau pamatyti ir padaryti ten nei vienas galbūt galėtų įsivaizduoti, bando Dopchać į vieną vizitą. Ar tai yra šeimos atostogas arba vienam asmeniui ieškoti naktinės pramogos ir ištvirkavimas, Londonas yra viskas – muziejus, paminklus, pilys, naktiniai klubai, restoranai ir daugiau.

Vienas dalykas, pirmą kartą lankytojas turėtų žinoti prieš atvykstant – Londonas nėra pigus. Žinoma, yra būdų, kaip sumažinti išlaidas ir padaryti biudžeto Holiday bandymas, bet jūs pastebėsite, kad euro ir dolerio nereikia eiti labai toli kai kalbama perkamosios galios Londone. Beveik viskas kainuoja daugiau čia, bet yra daug nemokamai pramogų – ji Brody šį nuostabų miesto gatvėse nieko nekainuoja, ir vienas didelis dalykas apie Londonas yra tai, kad visų pagrindinių muziejų yra nemokamai! Daugelis neturi parodos, imti mokestį, tačiau galite praleisti savaites išnagrinėti kai kurių geriausių muziejai pasaulyje be mokėjimo vieną šilingas

Maitinimo gali būti brangus, pernelyg, bet su šiek tiek pastangų ir mokslinių tyrimų, galima valgyti gerai palyginti maža pinigų ir Londono kultūros mish-mentalą – galite rasti tik apie bet kokius virtuvė įsivaizduoti iš Meksikos Etiopijos ar Kinijos, Indijos, ir kai jis yra nustebinančiame pigiai. Pabandykite vieną legendinis žuvų iš lustai sąnarių dėl yra prieinamos, pildymas ir skanų valgį arba vienas iš tūkstančių curry namai – atsargūs su į super-spicy vištienos Vindaloo, nors, kuris nėra skirtas baimingas rijikas! Galima gauti didelę miltų pagal 10 svarų, įskaitant gėrimus, šie tipo vietose. Jei galite sau leisti šiek tiek daugiau, yra begalinis puikūs restoranai Londone kiekvieną veislių sąrašą.

Pateikimas taip pat gali būti brangiau, bet nėra Londonas viešbučių kambarių, taip pat pagal 50 svarų per naktį. Tikėtis kambariai turi būti gana maža, turėkite omenyje, kad kainos skiriasi įvairiose srityse miesto šiame kainų intervale. Kai kurie Mayfair viešbučiai gali būti brangiau per savaitę, todėl atrodo savaitgalį spec.

Rašyti komentarą